روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "تساوی پر گل استقلال و پیکان در دیدار دوستانه " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

تساوی پر گل استقلال و پیکان در دیدار دوستانه

تیم های استقلال و پیکان در دیداری دوستانه که در زمین چمن ایران خودرو برگزار شد، به نتیجه تساوی 2 – 2 دست پیدا کردند.

به گزارش "ورزش سه"، تیم های استقلال و پیکان برای آماده سازی خود جهت شرکت در رقابت های لیگ بیست و یکم، در دیداری تدارکاتی که در زمین ایران خودرو برگزار شد، به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه تساوی 2 – 2 به پایان رسید.در ابتدای این دیدار، فرهاد مجیدی و مجتبی حسینی سرمربیان دو تیم برخورد گرمی با یکدیگر داشتند و مجیدی نیز بابت میزبانی پیکان، از حسینی تشکر کرد.در این دیدار استقلال با ترکیب زیر پای به زمین مسابقه گذاشت:سید حسین حسینی، محمدحسین مرادمند، محمد دانشگر، عارف آقاسی، سبحان خاقانی، سعید مهری، مهدی مهدی پور، بابک مرادی، آرش رضاوند، امین قاسمی نژاد و ارسلان مطهریدر 45 دقیقه ابتدایی بازی، دو تیم چند فرصت گلزنی به دست آوردند که شوت های بازیکنان دو تیم راهی به درون دروازه پیدا نکرد تا اینکه در دقیقه 30 خودروسازان صاحب یک ضربه پنالتی شدند و علی کوشکی آن را به گل تبدیل کرد. سیدحسین حسینی نیز جهت این ضربه پنالتی را به درستی تشخیص داد اما موفق به مهار آن نشد.در ادامه استقلال برای زدن گل تساوی به روی دروازه حریف فشار آورد که در دقیقه 40 ارسلان مطهری پشت محوطه جریمه صاحب یک موقعیت شد که این بازیکن با شلیکی سرکش توپ را به سمت دروازه پیکان زد که ضربه او وارد دروازه شد و نیمه نخست با تساوی یک – یک به پایان رسید.در ابتدای نیمه دوم رشید مظاهری، وریا غفوری، فردین رابط و آرمان رمضانی به جای حسین حسینی، بابک مرادی، ارسلان مطهری و امین قاسمی نژاد وارد زمین مسابقه شدند. در دقیقه 52 رضا آذری نیز به جای سعید مهری و در ادامه سینا خادمپور به جای مرادمند و متین کریم زاده به جای سبحان خاقانی وارد زمین شدند.در دقیقه 70 خودروسازان به گل دوم دست یافتند. اشتباهات مدافعان استقلال فرصت خوبی را برای حسین پورامینی مهاجم پیکان ایجاد کرد تا او گل دوم تیمش را به ثمر برساند. بعد از این گل، فردین رابط جایش را به محمد رضا آزادی داد. در ادامه نیز احمد موسوی و محمد جواد به آفرین در دقیقه ۷۶ به جای رضاوند و عارف آقاسی وارد زمین شدند.موسوی بلافاصله پس از ورود به میدان، زمینه ساز گل تساوی تیمش بود. ارسال این بازیکن در دقیقه 77 به روی دروازه، با ضربه سر آرمان رمضانی همراه شد و او گل دوم آبی پوشان را وارد دروازه حریف کرد تا حساب کار مساوی شود. در نهایت این بازی با نتیجه تساوی 2 – 2 به پایان رسید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " تساوی پر گل استقلال و پیکان در دیدار دوستانه از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×