روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "مربی سابق تراکتور در نفت mis " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مربی سابق تراکتور در نفت mis

مربی فصل گذشته آلومینیوم و تراکتور به عنوان دستیار اول فراز کمالوند در نفت مسجدسلیمان انتخاب شد.

به گزارش "ورزش سه"، حمیدرضا عبداللهی که یک سال قبل با نظر رسول خطیبی به کادر فنی آلومینیوم اراک اضافه شد و در پایان نیم فصل همراه او به تراکتور رفت، در لیگ بیست و یکم جزو اعضای کادر فنی نفت مسجدسلیمان خواهد بود.این مربی جوان که در نیم فصل اول لیگ بیستم رتبه پنجم جدول همراه با آلومینیوم را تجربه کرد و پس از پیوستن به تراکتور نیز در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا تجربه کار و صعود از مرحله گروهی را به دست آورد، اکنون تصمیم به حضور در نفت مسجدسلیمان گرفته است.عبداللهی که علاوه بر حضور در تراکتور و آلومینیوم، در تیم های ماشین سازی تبریز، پارس جنوبی جم، استقلال اهواز و تیم امید ایران هم تجربه کار دارد، حالا به عنوان دستیار اول فراز کمالوند در نفت مسجدسلیمان معرفی شده است.باشگاه نفت مسجدسلیمان در فصل گذشته سه سرمربی روی نیمکت خود دید که امیدوار است در لیگ بیست و یکم مشکلی بابت کادر فنی نداشته باشد و نتایج بهتری نسبت به سال های اخیر بگیرد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مربی سابق تراکتور در نفت mis از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×