روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "لیگ یک؛ شمس آذر از هفته آینده در قزوین " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

لیگ یک؛ شمس آذر از هفته آینده در قزوین

تیم شمس آذر قزوین که با خرید امتیاز تیم بادران وارد بازی های دسته اول شده است در صورت تایید استادیوم معرفی شده از سوی سازمان لیگ از هفته سوم می تواند در قزوین به میدان بیاید. 

به گزارش "ورزش سه"، تیم شمس آذر قزوین در هفته نخست بازی ها و در برابر مس کرمان مجوز حضور در بازی ها را پیدا نکرد به این خاطر که کار نقل و انتقال این تیم به طور رسمی انجام نشده بود اما دیروز در هفته دوم بازی ها در خانه تیم استقلال خوزستان به میدان رفت و به نتیجه مساوی یک بر یک دست یافت. این تیم در هفته سوم بازی ها در صورتی که استادیومش از سوی سازمان لیگ تایید شود می تواند در قزوین پذیرای حریفش باشد. فریبرز محمود زاده، مسئول برگزاری بازی های لیگ یک در این باره می گوید: ان شاءالله با تایید ورزشگاه خانگی، این تیم می تواند از هفته آینده در قزوین میزبان حریفان خودش باشد.تیم شمس آذرقزوین در هفته سوم بازی ها در خانه میزبان ویستا توربین خواهد بود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " لیگ یک؛ شمس آذر از هفته آینده در قزوین از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×