روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "بغل کردن فغانی توسط مجیدی (عکس) " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

بغل کردن فغانی توسط مجیدی (عکس)

جدل مربوط به علیرضا فغانی و فرهاد مجیدی مسبوق به سابقه است و این را همه در فوتبال ایران می دانند.

به گزارش "ورزش سه"، بار اول در لیگ هشتم حرفه ای و در بازی استقلال مقابل راه آهن بود که جدل این دو چهره فوتبال ایران توجهات را به خود جلب کرد. البته در آن وقت ها علیرضا فغانی هنوز چهره مشهوری در فوتبال ایران نبود و داوری رو به رشد و آینده دار محسوب می شد؛ همانطور که فرهاد مجیدی در بازگشت از امارات به فوتبال ایران هنوز در نقطه بالای درخشش خود قرار نگرفته بود.در این مصاحبه که در روزنامه دنیای فوتبال منتشر شده، فرهاد مجیدی از علیرضا فعانی عذرخواهی کرده است. او در سوال پایانی مصاحبه با اشاره به اینکه لحظه ای عصبانی شده و کنترل خود را از دست داده اعلام کرده فغانی را بغل کرده و سعی کرده اتفاق رخ داده را از دل او در بیاورد.البته پایان خوش جدل دهه گذشته هنوز اتفاق نیفتاده و با توجه به اظهار نظر فغانی و صحبت هایش علیه فرهاد مجیدی که به قضاوت او در دیدار مقابل نساجی معترض بود، بعید است که این اتفاق رخ بدهد.تجربه نشان داده که هیچ دعوایی در فوتبال ایران در این حد هم طول نخواهد کشید و همیشه افرادی هستند که وسط ماجرا را بگیرند و پایان خوش را رقم بزنند. اتفاقی که امیدواریم برای این دو چهره فوتبال ایران رخ بدهد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " بغل کردن فغانی توسط مجیدی (عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×