روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "وریا: داخل تیم و بیرون تیم روی من فشار است! " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

وریا: داخل تیم و بیرون تیم روی من فشار است!

وریا غفوری می گوید که استقلال در بازی های بعدی باید بهتر از این ها بازی کند.

به گزارش ورزش سه، وریا غفوری پس از بازی با گل گهر در واکنش به اینکه استقلال نتوانست از دو بازیکن خارجی اش استفاده کند، اظهار داشت: متاسفانه نمی دانم دلیلش چیست اما نتوانستیم از این بازیکنان استفاده کنیم. بازی خوبی برای دو تیم نبود و بازی شکل خوبی نداشت و نتیجه مساوی هم عادلانه بود.وی در خصوص عدم گلزنی استقلال در دو بازی اخیر گفت: باید بهتر از این باشیم و بهتر بازی کنیم که هم هواداران راضی باشند هم خودمان لذت بیشتری ببریم. فرصت داریم و در بازی های پیش رو باید آماده تر بشویم. غفوری با اشاره به شرایط سخت خودش عنوان کرد: متاسفانه من خودم این روزها در شرایط سختی فوتبال بازی می کنم و فشار های عجیبی روی من هست هم داخل تیم و هم بیرون تیم. انشاالله بتوانم از این روزهای سخت عبور کنم و بتوانم شرایط خوبی پیدا کنم در شرایط نرمال فوتبال بازی کنم.او ادامه داد: اگر لازم باشد در هفته های آینده بیشتر توضیح می دهم اما شرایط خیلی سختی دارم و این مساله خیلی عجیب است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " وریا: داخل تیم و بیرون تیم روی من فشار است! از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×