روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "پیشی گرفتن کنت از بهترین گلرهای لیگ برتر (عکس) " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

پیشی گرفتن کنت از بهترین گلرهای لیگ برتر (عکس)

تیم فوتبال سپاهان نمایش بسیار خوبی در شش هفته گذشته داشته و صرف نظر از شکست در دربی اصفهان، بهترین خط دفاعی و هجومی لیگ را به نام خودش زده است.

به گزارش "ورزش سه"، پیش از اینکه لیگ بیست و یکم آغاز شود، تصور بر این بود که در میان مدعیان قهرمانی سپاهان ممکن است با توجه به جدایی پیام نیازمند وضعیت متزلزلی در خط دروازه پیدا کند و این در حالی بود که پرسپولیس، استقلال و گل گهر هر کدامشان با جذب دو گلر خوب وارد مسابقات شدند؛ با این حالا در شرایطی که هفته ششم رقابت های لیگ به پایان رسیده، این شاگردان محرم نویدکیا بوده اند که برخلاف فصل گذشته در بخش دفاعی و دروازه به همراه استقلال عملکلرد بسیار بهتری نسبت به سایر مدعیان داشته اند.کنت بعد از ثبت 4 کلین شیت و دریافت تنها یک گل مقابل ذوب آهن اصفهان، روز گذشته در شیراز به دنبال پنجمین کلین شیت خود بود تا بتواند همچنان صدر جدول را در اختیار خود داشته باشد؛ اتفاق مهمی که برای سپاهان و کریستوفر نت رخ داد تا طلایی پوشان دوباره به صدر جدول رده بندی صعود کنند.کنت که با اضافه شدن به سپاهان سایه سنگین پیام نیازمند را به شدت احساس می کرد، طی بازی های اخیر عملکرد خوبی داشته و در دیدار برابر فجر نیز معدود موقعیت های این تیم را با واکنش های خود دفع کرد. اما شاید جدی ترین عکس العمل این دروازه بان هم تاکنون به همین دیدار برمی گردد,؛ جایی که او در نیمه دوم با حسین مهربان مهاجم تیم فوتبال فجرشهید سپاسی شیراز تک به تک شد، اما با عکس العملی تماشایی مانع از باز شدن دروازه اش شد تا حالا پس از چند بازی که دروازه شاگردان محرم نویدکیا خیلی تهدید نمی شد، کنت نشان دهد که علاوه بر بازی با پای خوبی که دارد و مورد توجه ویژه محرم نویدکیا است، در سایر فاکتورهای دروازه بان نیز تبحر دارد.در پایان هفته ششم سپاهان در کنار استقلال و آلومینیوم بهترین خطوط دفاعی لیگ را به خودشان اختصاص داده اند و تنها یک گل دریافت کرده اند. البته با این تفاوت که کنت دروازه بان ثابت سپاهان بوده و موفق به ثبت 5 این آمار شده است، اما استقلال با استفاده از سه گلر به رکورد رسیده و آلومینیوم اراک از دو گلر برای ثبت 5 کلین شیت خود استفاده کرده است. در واقع برای استقلال 2 بار حسینی، 2 بار رضایی و 1 مرتبه مظاهری در دروازه ایستاده اند و خطیبی نیز در 4 مسابقه از پورحمیدی استفاده کرده و یک مسابقه نیز فرصت به عرفان اسفندیاری رسیده است.اما نکته وِیژه در مورد سپاهان که صدرنشین فعلی جدول مسابقات به شمار می رود، اینکه آنها علی رغم بهترین بودن در بخش عملکرد دفاعی که به وضوح نشان دهنده پیشرفت تیم محرم نویدکیا نسبت به سال گذشته است، در بخش تهاجمی نیز توانسته اند به روند خوب فصل گذشته ادامه دهند و امسال نیز با 8 گل زده در صدر جدول بهترین خط تهاجمی لیگ برتر قرار گرفته اند تا شاگردان نویدکیا با عملکرد منسجم در کلیه خطوط، خط و نشان محکمی برای مدعیان قهرمانی لیگ 21 کشیده بودند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " پیشی گرفتن کنت از بهترین گلرهای لیگ برتر (عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×