روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "سلمانی دونده و موثر در جناح چپ " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

سلمانی دونده و موثر در جناح چپ

جعفر سلمانی مدافع چپ استقلال بازگشت خوبی به آبادان داشت و برابر نفت ،روز خوبی را سپری کرد .

به گزارش "ورزش سه"، تیم فرهاد مجیدی در آبادان بعد از شش بازی که از سه مدافع استفاده کرده بود تغییر آرایش داد و به دفاع چهارنفره خطی روی آورد.جعفر سلمانی که در بازی های قبلی استقلال در تمامی دیدارها در پست وینگر چپ به بازی گرفته شده بود و عملکرد خوبی از خود نشان داده بود و گل اول استقلال در هفته اول به هوادار را هم زد در این دیدار در پست مدافع راست یکی از خوب های استقلال در آبادان بود.حضور موثر او در حملات استقلال باعث شده بود تا فشار استقلال بر خلاف بازی های قبل بین جناح راست و چپ تقسیم شود و نفت روز سختی را در خانه سپری کند.سلمانی که یکی از دعوت شدگان اردوی تیم ملی در آغاز مرحله نهایی رقابت های جام جهانی بود و برابر سوریه یک نیمه هم در جناح راست به میدان رفت ،می تواند با ادامه این روند دوباره امیدوار به بازگشت به اردوی تیم ملی شود و رضایت اسکوچیچ را جلب کند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " سلمانی دونده و موثر در جناح چپ از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×