روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "ابتلای مدیرعامل استقلال به کرونا صحت ندارد " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

ابتلای مدیرعامل استقلال به کرونا صحت ندارد

مدیرعامل استقلال این روزها در دفتر کارش مشغول رسیدگی به امور باشگاهش است.

به گزارش "ورزش سه"، مصطفی آجورلو مدیرعامل باشگاه استقلال چند روز قبل اوضاع و احوال جسمانی مناسبی نداشت و به همین خاطر تست کرونا داد. جواب تست کرونای مدیرعامل استقلال هفته پیش منفی شد اما درباره اش گفته می شد که همچنان شرایط جسمانی مناسبی ندارد.با این حال امروز مشخص شد که خبر ابتلای آجورلو به کرونا صحت ندارد. مدیرعامل استقلال بعد از بهبودی سرماخوردگی اش امور باشگاه استقلال را در دست گرفت.او امروز هم جلساتی را درباره مسائل مربوط به باشگاه استقلال داشته و گفته می شود ظهر هم راهی مجلس شده تا در جلسه بررسی دلایل حذف این تیم از لیگ قهرمانان آسیا شرکت کند.بنابراین مدیرعامل استقلال مشکلی بابت بیماری ندارد و امور باشگاه را پیگیری می کند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " ابتلای مدیرعامل استقلال به کرونا صحت ندارد از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×