روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "حسرت زبیر و گل زیبایی که سوخت (عکس) " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

حسرت زبیر و گل زیبایی که سوخت (عکس)

شوت دیدنی زبیر نیک نفس پشت خط فرود آمد اما این صحنه توسط تیم داوری بازی دیده نشد.

به گزارش "ورزش سه"، می توان او را یکی از بهترین خریدهای تابستانی استقلال نامید. بازیکنی که در دیدار فینال جام حذفی فصل قبل تیم مجیدی را خیلی اذیت کرد و یکی از عوامل قهرمانی فولادی ها بود، در نقل و انتقالات به جمع آبی های پایتخت اضافه شد. اما این مسئله نیز باعث نشد تا زبیر نیک نفس در ابتدای فصل جایی در ترکیب تیم داشته باشد و مجیدی آرش رضاوند را به او ترجیح می داد.این بازیکن در 5 هفته گذشته جای خود را در ترکیب اصلی تیم پیدا کرده و فرهاد مجیدی نیز اعتماد ویژه ای به او دارد. پاس گل های دیدنی او به ارسلان مطهری در دیدار برابر پیکان و آرمان رمضانی مقابل نود ارومیه، سرمربی استقلال را بیش از پیش بابت انتخابش مطمئن کرد تا همچنان به نیک نفس در کنار مهدی پور بازی بدهد.نیک نفس این روزها در میانه میدان جایش را تثبیت کرده و انتخاب نخست مجیدی است. او در مسجدسلیمان نیز می توانست اولین گل فصلش را با پیراهن استقلال به ثبت برساند ولی بدشانسی و در کنار آن اشتباه تیم داوری باعث شد تا شاهد یکی از بهترین گل های هفته نباشیم.در حالیکه بازی در نیمه نخست رو به پایان بود، شلیک محکم زبیر نیک نفس به زیر طاق دروازه نفت برخورد کرد و پشت خط فرود آمد اما به حدی این صحنه سریع و در چند صدم ثانیه رخ داد که تیم داوری قادر به تشخیص و یک تصمیم درست نبودند و اینگونه گل زیبای زبیر پر پر شد.پس از این صحنه نیز حمید حاج ملک در سوت خود دمید و پایان نیمه نخست را اعلام کرد تا استقلال با همان برتری یک گله به رختکن برود و زبیر نیک نفس نیز با حسرت روی زمین نشست و از اینکه ضربه دیدنی او از سوی تیم داوری گل اعلام نشده است، افسوس خورد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " حسرت زبیر و گل زیبایی که سوخت (عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×