روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "چرا فرزاد مجیدی به مسجدسلیمان سفر نکرد؟ " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

چرا فرزاد مجیدی به مسجدسلیمان سفر نکرد؟

برادر سرمربی استقلال در سفر این تیم به مسجدسلیمان غایب بود و تیمش را همراهی نکرد.

به گزارش "ورزش سه"، استقلال در هفته پایانی نیم فصل اول لیگ برتر مقابل نفت مسجدسلیمان با نتیجه 3 بر صفر به برتری رسید و صدرنشینی اش را در مسابقات تثبیت کرد. یکی از اتفاقات این بازی به غیبت فرزاد مجیدی مربی استقلال در مسجدسلیمان برمی گشت.برادر سرمربی استقلال همراه سایر اعضای تیم به مسجدسلیمان نرفت و در بازی با نفت غایب بود تا شایعاتی درباره اش پیش بیاید.در این خصوص گفته می شد فرزاد مجیدی به دلیل سرماخوردگی همراه تیم به مسجدسلیمان نرفته است. امروز اما اخباری منتشر شده مبنی بر اینکه مربی استقلال از سوی سرمربی(برادرش) به دلیل جلسه غیبت غیرموجه در تمرین تنبیه غیرانضباطی شده و به همین خاطر کنار تیم نبوده است.فرهاد مجیدی در گذشته نیز یکبار برادرش را با این تنبیه مواجه کرده بود. سرمربی استقلال در این خصوص گفته بود که نظم و انضباط تیمی از همه چیز برایش مهم تر است و به فرزاد برادرش به خاطر تاخیر در تمرین اجازه نداده چند روز کنار تیم باشد.حالا اما باشگاه استقلال و سرمربی تیم شفاف سازی خاصی درباره غیبت فرزاد مجیدی در مسجدسلیمان نداشتند و مشخص نیست آیا اینبار هم برادر سرمربی تنبیه انضباطی شده یا خیر.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " چرا فرزاد مجیدی به مسجدسلیمان سفر نکرد؟ از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×