روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "آمانوف همچنان در انتظار فرصتی برای جبران" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

آمانوف همچنان در انتظار فرصتی برای جبران

در دقایقی که انتظار می رفت فرهاد مجیدی از بازیکن ازبک خود در دیدار با شهر خودرو استفاده کند، اما این اتفاق رخ نداد.

به گزارش "ورزش سه"، شرایط بازی در دیدار برابر شهر خودرو به سود استقلالی ها نبود و به همین دلیل انتظار تغییرات در خط حمله این تیم و تزریق نیروهای تازه نفس وجود داشت. یکی از این گزینه ها، عزیزبک آمانوف ازبکستانی بود که بسیاری از هواداران استقلال او را گزینه ای برای ورود به زمین می دانستند.بااین وجود، آمانوف جایی در میان تغییرات آبی پوشان نداشت و مجیدی تصمیم گرفت از حسین زاده، رمضانی و جلالی برای تقویت بار تهاجمی تیمش استفاده کند که اتفاقاً با این تغییرات نیز به نتیجه دلخواهش دست یافت و همین سه بازیکن روی گل مهم و حیاتی تیمش تأثیرگذار بودند.آمانوف که از زمان پیوستن به استقلال توانسته است رضایت هواداران و کادر فنی را به دست بیاورد، در دیدار جام حذفی برابر نساجی تنها بازیکنی بود که ضربه پنالتی خود را از دست داد و همین اشتباه منجر به حذف آبی پوشان از جام حذفی و ازدست رفتن یک جام شد.پس از آن دیدار، آمانوف توانست دربازی های تدارکاتی تیمش عملکرد خوبی داشته باشد اما هنوز نتوانسته برای جبران اشتباه دیدار با نساجی در ترکیب تیمش قرار بگیرد.آبی پوشان در این مدت به مصاف سپاهان و شهر خودرو رفته اند و به دلیل ترافیک در خط حمله آبی ها، هنوز به آمانوف فرصت بازی نرسیده و باید دید فرهاد مجیدی چه زمانی از این بازیکن ازبکی در ترکیب تیمش استفاده می کند.آن گونه که از تمرینات استقلال به گوش می رسد، آمانوف از انگیزه های بالایی برای حضور در ترکیب تیمش برخوردار است و شاید در بازی با فولاد او بتواند به میدان برود و باید دید در صورت رخ دادن این اتفاق، او چه عملکردی خواهد داشت.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " آمانوف همچنان در انتظار فرصتی برای جبران از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×