روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "اولین مدرسه فوتبال باشگاه استقلال افتتاح شد (عکس)" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

اولین مدرسه فوتبال باشگاه استقلال افتتاح شد (عکس)

اولین مدرسه فوتبال باشگاه استقلال در کمپ مرحوم ناصر حجازی افتتاح شد.

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه استقلال امروز در سکوت خبری اولین مدرسه فوتبال رسمی خود را در کمپ مرحوم ناصر حجازی افتتاح کرد.از همین رو مدیران باشگاه استقلال با حضور در کمپ ناصر حجازی ابتدا، جلسه ای را با میثم منیعی مدیر کمپ، سعید فتاحی معاون اجرایی و مهدی امیرآبادی مدیر مدرسه فوتبال برگزار کردند.آن ها پس از پایان این جلسه به محل تمرین رفتند و با بازیکنان و مربیان مدرسه فوتبال عکس یادگاری گرفتند.در ادامه مصطفی آجرلو مدیرعامل باشگاه در سالن کنفرانس کمپ حجازی حاضر شد و صحبت هایی را با بازیکنان و اولیاء مطرح کرد.او ضمن ابراز خشنودی از افتتاح مدرسه فوتبال استقلال، ضمن تأکید و توجه به تحصیلات، از بازیکنان خواست تا مسائل اخلاقی را مدنظر داشته باشند و درعین حال در تمرینات با جدیت شرکت کنند و همواره احترام والدین خود را رعایت کنند.آجرلو در پایان از اولیای بازیکنان بابت اعتمادشان تشکر کرد و متعهد شد حقی از کسی ضایع نشود.در این مراسم علاوه بر افراد یادشده، محمد مؤمنی عضو هیات مدیره، مصطفی احمدی مدیر مالی و علی اسداللهی مدیر پشتیبانی باشگاه استقلال هم حضور داشتند.گفتنی است که مدارس فوتبال تحت نظر باشگاه استقلال گسترش پیدا می کند و توسط پیشکسوتان اداره خواهد شد.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " اولین مدرسه فوتبال باشگاه استقلال افتتاح شد (عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×