روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "تکذیب خبر علاقه پرسپولیس به جذب مهاجم عراقی" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

تکذیب خبر علاقه پرسپولیس به جذب مهاجم عراقی

یک خبرنگار عراقی خبر علاقه پرسپولیس به جذب ایمن حسین را تکذیب کرد.

کد خبر : 1830062 | 31 خرداد 1401 ساعت 15:44 | 1.2K بازدید | 0 دیدگاه یک خبرنگار عراقی خبر علاقه پرسپولیس به جذب ایمن حسین را تکذیب کرد. به گزارش "ورزش سه"، ایمن حسین مهاجم ملی پوش عراقی است که در سالهای گذشته اخباری پیرامون حضور او در دو تیم استقلال و پرسپولیس مطرح شده بود. بازیکنی که حتی تا پای امضای قرارداد با سرخپوشان نیز پیش رفت و در نهایت این انتقال شکل نگرفت.فصل گذشته این بازیکن راهی تیم ام الصلال قطر شد که اتفاقا عملکرد خوبی را نیز از خود به نمایش گذاشت و طی 22 دیدار، موفق به زدن 11 گل شد و 3 مرتبه نیز پاس گل داد.طی روزهای گذشته برخی شایعات پیرامون علاقه پرسپولیس به این بازیکن عراقی که قراردادش را با ام الصلال نیز فسخ کرده، به گوش رسید که اکنون این خبر تکذیب شده است.حمزه ضیاء خبرنگار عراقی وب سایت المحترفین در توئیتر خود نوشت: اخباری که برخی صفحات ایرانی در مورد پیشنهاد باشگاه ایرانی پرسپولیس به ایمن حسین نوشته اند، صحت ندارد و هیچ پیشنهادی از سوی هیچ باشگاه ایرانی برای ایمن وجود ندارد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " تکذیب خبر علاقه پرسپولیس به جذب مهاجم عراقی از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×