روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال هجومی‌ترین تیم ایران است/ آبی‌ها قهرمان می‌شوند" از منبع مشرق نیوز درتاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استقلال هجومی‌ترین تیم ایران است/ آبی‌ها قهرمان می‌شوند

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: اینکه تیمی بتواند در هر مسابقه چندین موقعیت گل ایجاد کند حکایت از فوتبال برتر آنها دارد. آبی پوشان از لحاظ فوتبال هجومی، بهترین تیم ایران هستند.

به گزارش مشرق، علی لطیفی در خصوص برتری استقلال مقابل فولاد خوزستان، اظهار داشت: استقلال فوتبالی را در اهواز به نمایش گذاشت که شایسته پیرروزی بود. وقتی توپ و میدان را در اختیار داشته باشید باید برنده از زمین خارج شوید.وی افزود: استقلال در تمام خطوط به هماهنگی کامل رسیده که این هماهنگی از درون دروزاه شروع و به خط حمله ختم می شود.پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: استقلال زمانی که توپ را در اختیار ندارد، می تواند پرسینگ را به خوبی انجام دهد. این پرس باعث می شود حریف نتواند قدرت تفکر داشته باشد.لطیفی تصریح کرد: اینکه تیمی بتواند در هر مسابقه چندین موقعیت گل ایجاد کند حکایت از فوتبال برتر آنها دارد. آبی پوشان از لحاظ فوتبال هجومی بهترین تیم ایران هستند.وی تاکید کرد: با این روند که استقلال در پیش گرفته است اگر اتفاق خاصی رخ ندهد در پایان فصل قهرمان لیگ برتر خواهد شد.بازیکن اسبق استقلال در پایان گفت: لیگ برتر تعطیل شده و کادرفنی آبی پوشان باید طوری برنامه ریزی کنند که بازیکنان از شرایط مطلوب بدنی و مسابقه خارج نشده و با شروع مجدد مسابقات بتوانند روند خوبشان را ادامه دهند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استقلال هجومی‌ترین تیم ایران است/ آبی‌ها قهرمان می‌شوند از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×