روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مهر
امتیاز: 5 5

خبر "آمادگی ستاره الاهلی برای بازی با استقلال/ تمرکز ویژه روی دفاع - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان" از منبع مهر درتاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

آمادگی ستاره الاهلی برای بازی با استقلال/ تمرکز ویژه روی دفاع - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

با اعلام یک روزنامه عربستانی، «عمر السوما» مهاجم تیم الاهلی مصدومیت خود را پشت سر گذاشته است و می تواند در بازی با استقلال به میدان برود.

به گزارش خبرنگار مهر، روزنامه «الریاضیه» به نقل از یک منبع آگاه اعلام کرد کادر پزشکی باشگاه الاهلی عربستان برای حضور عمرالسوما مهاجم این تیم در دیدار با استقلال ایران در لیگ قهرمانان آسیا چراغ سبز نشان داده است. این بازیکن عمدتاً در اختیار «لورنت رایکامپ» سرمربی الاهلی بوده و وی تعیین می کند عمر در دیدار با استقلال بازی کند یا خیر.عمرالسوما پیش از بازی با تیم ملی فوتبال سوریه برابر بحرین و ایران مصدوم شد و در چند هفته گذشته دوران نقاهت را پشت سر گذاشته است.به گزارش خبرنگار مهر، روزنامه الریاضیه در خبر دیگری از تمرکز سرمربی الاهلی بر برنامه های دفاعی برای بازی با استقلال خبر داد. این روزنامه اعلام کرد مدافعان تیم مورد توجه ویژه لورنت بودند.تیم های فوتبال استقلال و الاهلی در نخستین دیدار خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۰۰:۴۵ روز جمعه در شهر جده عربستان به مصاف هم می روند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " آمادگی ستاره الاهلی برای بازی با استقلال/ تمرکز ویژه روی دفاع - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان از منبع مهر. "

اخبار گوناگون

× ×