روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "محبی: تا آخرین هفته تکلیف قهرمان لیگ مشخص نیست" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

محبی: تا آخرین هفته تکلیف قهرمان لیگ مشخص نیست

بازیکن استقلال گفت که دیدار با فولاد، یک بازی سخت بوده و آن ها انتظار یک بازی پرفشار را داشته اند.

به گزارش "ورزش سه"، محمد محبی وینگر بوشهری استقلال یک بار دیگر برای تیمش گل سازی کرد. او با حضوری به موقع در محوطه جریمه فولاد، کرنر ارسالی سعید مهری را با ضربه سر روانه تیر دوم کرد که یامگا قدر این موقعیت را دانست و توپ را به تور دروازه چسباند.محبی در پایان این دیدار و در جمع خبرنگاران گفت: خدا را شکر می کنیم. بازی خیلی سختی بود و می دانستیم که بازی پرفشاری در اهواز برابر فولاد داریم که از حمایت تماشاگرانشان بهره می برند.وی ادامه داد: جو فوق العاده ای (در ورزشگاه فولاد آرنا) وجود داشت. باز هم خدا را شکر می کنم که توانستیم این بازی خیلی سخت را ببریم و به روند خوبمان ادامه دهیم.وینگر بوشهری درباره صعود استقلال به رتبه دوم و حفظ فاصله با سپاهان اظهار داشت: حقیقتا هدف ما این است که بازی به بازی پیش برویم و بتوانیم در هر دیدار، با دست پر از زمین مسابقه خارج شویم. تا آخرین هفته هیچ چیز مشخص نیست و به نظرم قهرمان این فصل، در هفته پایانی مشخص می شود. باید تا لحظات آخر تمام تلاشمان را بکنیم تا قهرمان شویم.محبی در پایان درخصوص اینکه ساپینتو در نشست خبری درخصوص مشکلات مالی صحبت کرده و اینکه تعدادی از بازیکنان خودروهای خود را فروخته اند، گفت: حقیقتا این موضوع در حیطه کاری من نیست و نمی توانم در این خصوص صحبت کنم.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " محبی: تا آخرین هفته تکلیف قهرمان لیگ مشخص نیست از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×