روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: برترین ها
امتیاز: 5 5

خبر "تمرین استقلال در غیاب ۴ بازیکن" از منبع برترین ها درتاریخ ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

تمرین استقلال در غیاب ۴ بازیکن

تمرین امروز تیم فوتبال استقلال در غایب 4 بازیکن برای بازی با سپیدرود رشت برگزار شد.

خبرگزاری فارس: تیم فوتبال استقلال از ساعت 11 امروز تمرینات خود را برای دیدار با سپیدرود رشت پیگیری کرد.*پیش از شروع تمرین مجیدی دقایقی با بازیکنان به صحبت پرداخت.*بازیکنانی که مقابل نفت آبادان در ترکیب ثابت استقلال به میدان رفتند امروز جدا از سایرین تمرین کردند. این نفرات بعد از نرم دوی بازی تنیس فوتبال انجام دادند. بقیه بازیکنان در نیمی از زمین فوتبال درون تیمی بازی کردند.*فرشید باقری، رضا کریمی و ایسما به علت مصدومیت و گادوین منشا به علت سرماخوردگی در تمرین امروز حضور نداشتند.*اللهیار صیادمنش در تمرین امروز آبی پوشان حضور داشت اما این بازیکن در دیدار با سپیدرود و العین استقلال را همراهی نخواهد کرد. حضور این بازیکن در تمرینات استقلال طی هفته های اخیر کاملا تشریفاتی بوده چون وی به فنرباغچه ترکیه منتقل شده و برای جلوگیری از مصدومیت در بازی های استقلال به میدان نمی رود.*رضا آذری هافبک جوان استقلال که مدتی پیش تحت عمل جراحی از ناحیه مینیسک قرار گرفته چند روزی است در تمرینات آبی پوشان و در برنامه های گروهی این تیم حضور دارد. آذری برای فصل جدید می تواند برای استقلال به میدان برود.تیم فوتبال استقلال روز 5شنبه در ورزشگاه آزادی به مصاف سپیدرود می رود.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " تمرین استقلال در غیاب ۴ بازیکن از منبع برترین ها. "

اخبار گوناگون

× ×