روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: برترین ها
امتیاز: 5 5

خبر "چشمی: در حق استقلال، نامردی نمی‌کنم" از منبع برترین ها درتاریخ ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

چشمی: در حق استقلال، نامردی نمی‌کنم

سایت های قطری در روز های گذشته خبر دادند روزبه چشمی بازیکن آزاد استقلال پس از جدایی از این تیم به قطر رفته و در تست پزشکی باشگاه الاهلی قطر شرکت کرده است.

خبر ورزشی: روز گذشته در خصوص پیوستن روزبه چشمی به الاهلی قطر با مدیر برنامه های مدافع استقلال حرف زدیم که پیش از هر چیز به موضوع رقابت چشمی و خلیل زاده برای پیوستن به باشگاه الاهلی قطر پرداخت و به خبرورزشی گفت: به هیچ عنوان قبل از چشمی، شجاع خلیل زاده گزینه اصلی الاهلی نبود.اولین گزینه الاهلی قطر از یک سال پیش بعد از جام جهانی، روزبه چشمی بود و او را مد نظر داشتند. طبق اخباری که داریم قرار بود اگر روزبه جواب رد به الاهلی می داد سراغ شجاع خلیل زاده می رفتند. آن هم با مبلغ خیلی کمتر از روزبه و پس از آن هم گزینه سوم شان سیاوش یزدانی بود.حسین کریمی گفت: روزبه چشمی بازیکنی چندپسته است، سن کمتری دارد و در تمام رده های ملی بازی کرده است و از هر نظر بر دیگر گزینه های باشگاه الاهلی ارجح بوده است. قطری ها ابتدا با گزینه اول شان مذاکره می کنند. کاری به این ندارند که بازیکن قرارداد دارد یا آزاد است. سال قبل هم راضی شده بودند حدود ۵۰۰ هزار دلار برای رضایتنامه روزبه چشمی بپردازند.مدیر برنامه های چشمی گفت: برخلاف شایعاتی که منتشر شده روزبه هنوز به قطر نرفته و بنابراین هیچ قراردادی هم امضا نشده است. البته قرار شده آخر هفته جاری با هم راهی دوحه شویم و در صورت توافق نهایی قراردادش را ببندیم.او در ارتباط با درخواست چشمی برای اعلام جدایی اش گفت: من در قطر بودم که روزبه به من گفت حالا که جدایی ام از استقلال قطعی است به باشگاه اعلام کنید که بازیکن بگیرند تا وقت را از دست ندهند. در حالی که دوروبری هایش می گفتند اول بگو می مانی تا پولت را بگیری و بعد که گرفتی برو! که روزبه به من گفت این نامردی است.وقتی این موضوع را به فتحی گفتیم گفت دست تان درد نکند، بدعت خوبی گذاشتید. دلیلی نداشت چشمی برود موبایلش را خاموش کند و جواب ندهد. روزبه چشمی در ۱۹ هفته از سری مسابقات لیگ برتر هجدهم برای استقلال به میدان رفت و در ۴ دیدار لیگ قهرمانان هم برای تیمش بازی کرد. چشمی در تهران یک گل هم به تیم الدحیل زد.این بازیکن از سال ۱۳۹۴ و لیگ پانزدهم از صبای قم به استقلال پیوست و ۴ فصل عضو این تیم بود. گرچه در لیگ شانزدهم به دلیل جراحی زانو و سپس بسته شدن پنجره نقل و انتقالات باشگاه نتوانست یک دقیقه هم برای تیمش به میدان برود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " چشمی: در حق استقلال، نامردی نمی‌کنم از منبع برترین ها. "

اخبار گوناگون

× ×