روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: برترین ها
امتیاز: 5 5

خبر "آمار عجیب قلعه‌نویی در کمتر از ۵۰روز" از منبع برترین ها درتاریخ ۱۳۹۸/۰۳/۱۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

آمار عجیب قلعه‌نویی در کمتر از ۵۰روز

قلعه نویی می خواست با صحبت های جنجالی، فشار را از روی خود بردارد و مسائل دیگر غیر از اتفاقات فنی را دلیل این باخت بداند، اما آمار ها چیز دیگری را نشان می دهد.

خبرورزشی: امیر قلعه نویی بعد از قبول شکست مقابل پرسپولیس و حذف همراه با سپاهان از مرحله نیمه نهایی جام حذفی، مصاحبه های تندی علیه سیاست مسئولان فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ و شاید ارکان و تصمیم سازان بزرگ تر از این دایره انجام داد و در آن، قهرمانی پرسپولیس را به مسائل پشت پرده مرتبط دانست؛ موضوعی که خشم شدید هواداران پرسپولیس را در پی داشت، اما در واقع این قلعه نویی بود که بازی را باخت و در فوتبال ایران جا افتاده که مربیان بازنده، به دنبال توجیه شکست شان با چنین ادبیاتی باشند. اول اینکه سپاهان در نیم فصل اول، قهرمان شد، اما در نیم فصل دوم، عملکرد سؤال برانگیزی داشت و به نایب قهرمانی بسنده کرد. آن ها مقابل ۴ مدعی اصلی قهرمانی یعنی پرسپولیس، پدیده، تراکتورسازی و استقلال صاحب برتری نشدند و حتی به استقلال و تراکتورسازی باختند. تیم تحت هدایت قلعه نویی همچنین در نیم فصل دوم، از مجموع ۴۵ امتیاز ممکن، ۱۸ امتیاز را از دست داد و با تیم هایی مثل صنعت نفت آبادان، ذوب آهن، فولاد خوزستان و نساجی مازندران نیز به تساوی رسید تا دستش از کسب قهرمانی کوتاه بماند.همچنین سپاهان در جام حذفی هم با شانس و اقبال تا نیمه نهایی رسید. آن ها در مرحله اول با شهرداری ماهشهر تیم قعرنشین لیگ یک در فصل گذشته بازی کردند و با نتیجه ۳ بر یک به برتری رسیدند. سپس با نساجی تقابل داشتند که در وقت قانونی، کار با تساوی تمام شد، اما در ضربات پنالتی، ۴ بر ۳ این تیم مازندرانی را از پیش رو برداشتند. در یک چهارم نهایی به تور مس کرمان خوردند که با اشتباه عجیب کادر فنی تیم مقابل و دادن ضربه پنالتی به دروازه بان تازه تعویض شده، تیم نادر دست نشان هم برابر سپاهان با حساب ۸ بر ۹ شکست را پذیرفت. در برابر پرسپولیس هم کار به وقت های اضافی کشید و سرخپوشان کار را تمام کردند.جالب اینکه قلعه نویی در ۲۳ فروردین مقابل استقلال در ورزشگاه نقش جهان اصفهان، با حساب یک بر صفر شکست خورد و در تاریخ ۸ خرداد، همین ناکامی بزرگ را مقابل پرسپولیس در اصفهان تکرار کرد. دو شکست در دو بازی بزرگ و تأثیرگذار که در دیدار اول، قهرمانی لیگ را از دست دادند و در دیدار دوم، قهرمانی جام حذفی را!

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " آمار عجیب قلعه‌نویی در کمتر از ۵۰روز از منبع برترین ها. "

اخبار گوناگون

× ×