روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: برترین ها
امتیاز: 5 5

خبر "تکذیب ادعا‌های عجیب مالک تراکتور" از منبع برترین ها درتاریخ ۱۳۹۸/۰۶/۱۶ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

تکذیب ادعا‌های عجیب مالک تراکتور

محمدرضا زنوزی، مالک باشگاه تراکتور روز گذشته میهمان برنامه تلویزیونی «ورزش و مردم» بود و ادعاهای عجیبی را بیان کرد.

فرهیختگان: محمدرضا زنوزی، مالک باشگاه تراکتور روز گذشته میهمان برنامه تلویزیونی «ورزش و مردم» بود و ادعاهای عجیبی را بیان کرد. وی با انتقاد از اینکه نباید از جیب ۸۰ میلیون نفر برای باشگاه ها هزینه شود، گفت: «در زمان ریاست آقای سعیدلو به من مدیریت و مالکیت باشگاه استقلال پیشنهاد شد که آن را نپذیرفتم. در آن موقع تیم گسترش فولاد تبریز را داشتم و همیشه اولویت اول و آخرم تراکتور بود و می خواستم از تیم شهر خودم کار را آغاز کنم.»خبرنگار ما در این خصوص از برخی مسئولان سازمان تربیت بدنی وقت پرس وجو کرد که ارائه پیشنهاد مالکیت به وی را تایید نکردند. یکی از مدیران وقت در این خصوص گفت: «آن زمان که بحث واگذاری مطرح بود حسین هدایتی تلاش زیادی داشت تا مالک پرسپولیس شود و چندین بار به سازمان آمد و درنهایت هم موفق نشد اما صحبتی از زنوزی نبود.»مالک تراکتور در خلال صحبت هایش در تلویزیون وجود دلال در باشگاهش را رد نکرد و اظهار داشت: «ممکن است من یک دلال بفرستم و برای پیگیری چند بازیکن به او مسئولیت بدهم اما چیزی از جیب من بیرون نمی رود.»زنوزی درباره مالکیت همزمان دو باشگاه تراکتور و ماشین سازی که در قوانین بین المللی تخلف است، خاطرنشان کرد: «هر کسی می خواهد می تواند ماشین سازی را در اختیار بگیرد. فعلا تا اینجای کار مالکیت باشگاه را در اختیار دارم تا لیگ صدمه نخورد. این هجمه هایی که علیه من در این رابطه ایجاد شده تولید رسانه هاست. مگر وزارت صنایع و وزارت ورزش 10 تیم در فوتبال ایران ندارند؟»او که شایعات زیادی درباره اش مطرح است و با این حال به رسانه ملی دعوت شد تا به صورت زنده صحبت کند ضمن گلایه به صداوسیما در رابطه با حق پخش تلویزیونی، ادعای عجیبی را مطرح کرد و گفت: «در کل ایران 30میلیون هوادار داریم! ایران 40 میلیون آذری دارد و 80 درصد آذری ها تراکتوری هستند و فکر کنم این عدد طبیعی باشد.»زنوزی ادعا کرد با آدیداس قرارداد بسته اند و این مساله ربطی به فدراسیون ندارد و می توان اسم تراکتور را در سایت آدیداس دید. ساعاتی بعد «تسنیم» در گزارشی اعلام کرد که در سایت آدیداس هیچ نامی از تراکتور و دیگر تیم های ایرانی دیده نمی شود و این ادعای مالک تراکتور صحت ندارد.زنوزی همچنین با اعلام اینکه از بیرانوند شکایت کرده اند از احتمال تیمداری در والیبال خبر داد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " تکذیب ادعا‌های عجیب مالک تراکتور از منبع برترین ها. "

اخبار گوناگون

× ×