روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: برترین ها
امتیاز: 5 5

خبر "پرسپولیس مظلوم‌ترین مدعی" از منبع برترین ها درتاریخ ۱۳۹۸/۰۸/۰۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

پرسپولیس مظلوم‌ترین مدعی

گاهی نق زدن و ناله کردن با اعتراض بجا، مرزهایش را جدا می کند. جایی که اعتراض ها پایه و اساس دارند و بر اساس فکت هایی که مثل روز روشن جلوی مان رژه می روند، مطرح می شوند.

ایران ورزشی: گاهی نق زدن و ناله کردن با اعتراض بجا، مرزهایش را جدا می کند. جایی که اعتراض ها پایه و اساس دارند و بر اساس فکت هایی که مثل روز روشن جلوی مان رژه می روند، مطرح می شوند. این اتفاقی است که اخیراً در مورد پرسپولیس افتاده و اعضای این باشگاه در فضای مجازی و واقعی به ظلمی که علیه این باشگاه می شود گله کرده اند.البته ترس از محرومیت باعث شده تا این اعتراض ها کاملاً ملو و حساب شده باشد تا جایی که همه ارکان باشگاه سرخ شدیدترین اعتراض های شان را با این جمله به پایان می برند که «امیدواریم نگاه یکسانی به همه تیم ها وجود داشته باشد و عدالت در قبال همه رعایت شود» اما در دل همه اینها آشوب است.داستان بلیت فروشی اینترنتی، مدیران پرسپولیس را خون به جگر کرده. یعنی درست جایی که پرسپولیس پررنگ ترین نقطه قوت را باید داشته باشد یک جای کار می لنگد و تا الان هیچ چیز سر جایش نبوده است. از طرف دیگر مسئولان باشگاه اختلالات دنباله دار بلیت فروشی و راه ندادن هواداران پرسپولیس به ورزشگاه را می گذارند مقابل سهل الوصول بودن بلیت فروشی برای برخی تیم های شهرستانی - که البته منظورشان دقیقاً تراکتور است - تا اعتراض های شان در کورس قهرمانی سندیت پیدا کند.اما مسأله دیگری هم هست و آن اینکه پرسپولیس کمتر از سایر مدعیان قهرمانی در روز جمعه و روز تعطیل هفته بازی می کند و این باعث شده کمتر از بقیه از حمایت تماشاگرانش بهره مند شود. با بررسی دقیق این مسأله و مقایسه بازی های خانگی چهار تیم مدعی سپاهان، تراکتور، استقلال و پرسپولیس مشخص می شود پرسپولیسی ها حق دارند معترض باشند و این تیم می تواند به عنوان مظلوم ترین مدعی از سازمان لیگ گلایه کند و شاکی باشد.بررسی تقویم کل 30 هفته مسابقات این فصل لیگ برتر نشان می دهد پرسپولیس فقط یک بار در نیم فصل اول و یک بار هم در نیم فصل دوم می تواند روز جمعه در خانه بازی کند. این آمار برای استقلال سه بازی است (سه بازی در نیم فصل اول )، 5 مسابقه برای سپاهان (4 تا در نیم فصل اول و یکی در نیم فصل دوم) اما عجیب اینکه 11 تا برای تراکتور خواهد بود (6 بازی در نیم فصل اول و 5 تا در نیم فصل دوم).یعنی تراکتور این فصل از مجموع 15 بازی خانگی 11 تایش را روز جمعه برگزار می کند و 4 تای دیگرش هم روز پنجشنبه خواهد بود! جالب اینکه یکی از آنها همین بازی پیش روی تراکتور مقابل استقلال است که ابتدا قرار بوده پنجشنبه باشد اما یک روز عقب افتاد است. همچنین بازی هفته بیست و نهم این تیم مقابل ماشین سازی هم به نوعی به خاطر بازی های همزمان سه هفته پایانی در روز پنجشنبه برگزار می شود.پرسپولیس که تا الان موفق نشده روز جمعه از میهمانانش در خانه پذیرایی کند اولین و آخرین بازی خانگی نیم فصل اولش در روز تعطیل را هفته یازدهم مقابل نفت مسجد سلیمان برگزار خواهد کرد. جالب تر اینکه تنها بازی خانگی سرخ ها در نیم فصل دوم که جمعه برگزار می شود نیز در هفته هفدهم مقابل تراکتور خواهد بود تا احتمالاً هواداران تیم میهمان به راحتی بتوانند به ورزشگاه آزادی بیایند و بیش از ده درصد سکوها را به خود اختصاص دهند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " پرسپولیس مظلوم‌ترین مدعی از منبع برترین ها. "

اخبار گوناگون

× ×