روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: برترین ها
امتیاز: 5 5

خبر "دیدار استقلال با کارلسروهه قطعی شد؟" از منبع برترین ها درتاریخ ۱۳۹۷/۰۴/۱۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

دیدار استقلال با کارلسروهه قطعی شد؟

تیم فوتبال استقلال تصمیم دارد از کشور ترکیه راهی آلمان شود.

خبرگزاری فارس: اعضای تیم فوتبال استقلال که قرار بود امروز راهی کشور ترکیه شوند تا اردوی پیش فصل خود را برگزار کنند به دلیل گرانی بلیت موفق به این کار نشده و صبح امروز یک جلسه تمرین کردند.مسئولان باشگاه استقلال تصمیم دارند این تیم را از کشور ترکیه راهی آلمان کنند و مقدمات این کار را هم فراهم کرده اند.نصرالله عبداللهی با اعلام این خبر گفت:اردوی استقلال از فردا برگزار می شود و تیم ساعت 15 از فرودگاه امام راهی کشور ترکیه خواهد شد.وی افزود: استقلال 7 الی 8 روز در ترکیه می ماند و سپس راهی آلمان خواهد شد.طبق برنامه ای که ریخته شده ما در آلمان در یک دیدار دوستانه به مصاف کارلسروهه می رویم.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " دیدار استقلال با کارلسروهه قطعی شد؟ از منبع برترین ها. "

اخبار گوناگون

× ×