روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: برترین ها
امتیاز: 5 5

خبر "تفاوت عملکرد استقلال در خانه و خارج از خانه" از منبع برترین ها درتاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

تفاوت عملکرد استقلال در خانه و خارج از خانه

تیم فوتبال استقلال تهران که در هفته یازدهم به رده ششم جدول رسید، عملکردی کاملا متفاوت در دیدارهای خانگی و خارج از خانه اش دارد.

تیم فوتبال استقلال تهران روز گذشته در تبریز مقابل میزبانش با نتیجه بدون گل متوقف شد تا با این امتیاز خارج از خانه و با یک بازی بیشتر نسبت به سایپا به رده ششم جدول صعود کند.آبی پوشان در حالی از ۱۱ بازی خود ۱۴ امتیاز دارندکه عمده امتیازات شان را از بازیهای خارج از خانه گرفته اند. شاگردان شفر در حالی که در جدول فرضی دیدارهای خارج از خانه بین ۳ تیم برتر مسابقات هستند، در همین جدول مربوط به دیدارهای خانگی در بین ۴ تیم ضعیف قرار دارند.استقلالی ها در این فصل ۶ بار خارج از خانه به میدان رفته اند که حاصل این ۶ بازی خارج از خانه ۲ پیروزی، ۳ مساوی، یک شکست، ۶ گل زده، ۵ گل خورده و ۹ امتیاز است. آنها در بازیهای خارج از خانه بعد از سپاهان و پدیده سومین تیم برتر مسابقات هستند.آبی پوشان در خانه ۵ بار به میدان رفته اند که حاصل این ۵ بازی یک پیروزی، ۳ مساوی و یک شکست است. آنها ۳ گل زده و یک گل خورده دارند و با ۶ امتیاز عملکردی تنها بهتر از نفت مسجد سلیمان، ذوب آهن و سپید رود دارند.شاگردان شفر در بازیهای خارج از خانه ۵۰درصد امتیازات ممکن را گرفته اند و در بازیهای خانگی ۴۰درصد از امتیازات ممکن را گرفته اند.نکته جالب دیگر در خصوص عملکرد تیم استقلال در دیدارهای خانگی، گلزنی این تیم تنها در یک بازی است. آبی پوشان که ۵ بار در خانه به میدان رفته اند، تنها در دیدار برابر تراکتورسازی در هفته سوم مسابقات موفق به گلزنی شده اند. آنها در هفته های اول، پنجم، هشتم و دهم مقابل پیکان، فولاد، پرسپولیس و سپاهان موفق به گلزنی نشده اند. این تیم در دیدارهای خانگی هم تنها یک گل خورده است که آن هم به شکست این تیم برابر سپاهان در هفته دهم بر می گردد.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " تفاوت عملکرد استقلال در خانه و خارج از خانه از منبع برترین ها. "

اخبار گوناگون

× ×