روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: برترین ها
امتیاز: 5 5

خبر "مربی جدید استقلال از آمریکا می‌آید" از منبع برترین ها درتاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مربی جدید استقلال از آمریکا می‌آید

داریوش یزدانی به نیمکت مربیگری استقلال بسیار نزدیک شده است.

خبرآنلاین: استقلال در چارچوب هفته یازدهم رقابت های لیگ برتر مقابل میزبان خود ماشین سازی با نتیجه ۰-۰ متوقف شد تا شانسش برای رسیدن به بالای جدول کم و کمتر شود.در همین رابطه صحبت هایی برای اضافه شدن یک نفر به کادر فنی آبی پوشان شنیده می شود و حالا داریوش یزدانی بازیکن اسبق استقلال که مدتی است در آمریکا مربیگری می کند به عنوان جدی ترین گزینه در نزدیکی نیمکت آبی ها قرار دارد.یزدانی یک پست بحث برانگیز را در اینستاگرام منتشر کرده که گویی نشان می دهد مذاکراتی انجام شده و او فاصله چندانی تا اضافه شدن به استقلال ندارد. او نوشته:« بعد از مشورتی که با کامران خان منزوی داشتم همه چیز رو به تدبیر ایشان و لطف خداوند بزرگ سپردم. نزدیکتر از همیشه به عشقی هستم که مدتها در بیابان در حال عشق بازی با خاطراتش بوده ام.»

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مربی جدید استقلال از آمریکا می‌آید از منبع برترین ها. "

اخبار گوناگون

× ×