روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: برترین ها
امتیاز: 5 5

خبر "شایعه لغو بازی با پدیده در تمرین استقلال" از منبع برترین ها درتاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

شایعه لغو بازی با پدیده در تمرین استقلال

شایعه لغو دیدار استقلال و پدیده در تمرین امروز استقلال جدی تر از گذشته مطرح شد.

خبرگزاری فارس: اعضای تیم فوتبال استقلال امروز در دو نوبت تمرین ریکاوری بعد از بازی با ماشین سازی را برگزار کردند.بازیکنانی که در ترکیب آبی پوشان در بازی روز گذشته به میدان نرفته بودند در زمین ورزشگاه نوبنیاد تمرین کردند و بقیه بازیکنان در گروهی دیگر در سالن وزنه هتل المپیک تمرین کردند.در این تمرین چشمی و اسماعیلی غایب بودند ضمن آنکه ووریا غفوری در کنار آبی پوشان به تمرین پرداخت. این بازیکن در دیدار با ماشین سازی غایب بود.تیم فوتبال استقلال قرار است روز جمعه به مصاف پدیده برود اما برگزاری این بازی در هاله ای از ابهام است. ظاهرا مسئولان استقلال در حال رایزنی هستند که بازی با پدیده را به زمانی دیگر موکول کنند.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " شایعه لغو بازی با پدیده در تمرین استقلال از منبع برترین ها. "

اخبار گوناگون

× ×