روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: برترین ها
امتیاز: 5 5

خبر "وعده عضو هیات مدیره استقلال به هواداران" از منبع برترین ها درتاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

وعده عضو هیات مدیره استقلال به هواداران

جواد قراب عضو هیات مدیره باشگاه استقلال از تصمیم شان برای رد کردن الحاجی گرو و مارکوس نیومایر در نیم فصل و برگرداندن تیام و جپاروف خبر می دهد.

ایلنا: جواد قراب عضو هیات مدیره باشگاه استقلال از تصمیم شان برای رد کردن الحاجی گرو و مارکوس نیومایر در نیم فصل و برگرداندن تیام و جباروف خبر می دهد. به نظر او شفر نیازی به دستیار جدید ندارد و با برگرداندن این دو بازیکن استقلال دگرگون خواهد شد. گفت و گوی قراب را در ادامه بخوانید:*قبول دارید شرایط استقلال خوب نیست؟اینکه شرایط استقلال خوب نیست درست است و واقعا مشکل داریم. الان باید به تیم هم روحیه داده شود و هم بازیکن جدید به آن اضافه کنیم و بازیکنانی هم که گرفتیم برای ما مشکل درست کردند، یعنی آن بازیکنانی که ما می خواستیم نبودند.*منظورتان خارجی هاست؟دقیقا... این دو نفر یعنی نیومایر و حاجی شاید بازیکنان خوبی در کشورشان بودند، ولی اینجا به تیم ما نمی خورند و کار هایی که مربی از آن ها می خواهد مثل گل زدن و پاس را نمی توانند انجام بدهند.*یعنی نیم فصل بروند؟ این ها به نظر من باید نیم فصل بروند. اگر بتوانیم تیام را با جباروف را برگردانیم که تصمیم هم هست ان شاء ا... به نظر من تیم به آن چیزی که می خواهد می رسد. با توجه به اینکه مصدومیت در تیم ما زیاد است باید پیگیری کرد که واقعا ببینیم داستان چیست و چرا اینقدر بازیکنان مصدوم می شوند. آن هم مصدومیت های طولانی که نصیب آن ها می شود. آقای منتظری بعد از چند وقت به ما می رسد و این خیلی مهم است. محسن کریمی که فوتبالیست خوبی است. فوتبالیست خوب بودن دلیل نمی شود تناوب مهم است. ما الان نیاز داریم به این بازیکنان و به همین خاطر مشکل داریم.*دوتا بازیکن استقلال از تیم کنار گذاشته شدند. در خصوص این دو نفر چه نظری دارید؟این نظر ما نبوده و نظر مربی است.*این ها با مدیریت باشگاه درگیر شدند نه مربی؟من از این مساله واقعا آگاهی ندارم.*از آقای شفر درخصوص این دو بازیکن حمایت می کنید؟اگر آقای شفر این تصمیم را گرفته ما از آن حمایت می کنیم و اگر این کار را نکنیم دیگر مربی به کار تیم نمی آید.*قبول دارید استقلال به بازیکن جدید الان نیاز دارد تا دستیار؟راستش را بخواهید دستیار در حال حاضر به درد ما نمی خورد ما بازیکن می خواهیم. دستیار می شود بچه ها کمک کند و خود آقای طاهری و شفر هم با چند نفر مشورت کنند یا با کمیته فنی کار شود. با این حال بازیکن مهم تر است و ما به بازیکن احتیاج داریم. اگر بتوانیم تیام و جباروف را بیاوریم مطمئن باشید تیم ما دگرگون خواهد شد.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " وعده عضو هیات مدیره استقلال به هواداران از منبع برترین ها. "

اخبار گوناگون

× ×