روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: برترین ها
امتیاز: 5 5

خبر "فراهانی: مرزبان گفت نیاز نیست تو پول بگیری!" از منبع برترین ها درتاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

فراهانی: مرزبان گفت نیاز نیست تو پول بگیری!

دروازه بان نفت مسجدسلیمان دلایل جدایی اش از این تیم را توضیح داد.

ورزش سه: میلاد فراهانی درباره جدایی ناگهانی اش از تیم نفت مسجدسلیمان عنوان کرد: من از روز اولی که به مسجدسلیمان آمدم و با باشگاه نفت قرارداد بستم یکسری توافقات انجام دادم و دنبال این بودم که انجام شود. با توجه به اینکه باشگاه به تعهداتش عمل نکرد، من ابراز ناراحتی کردم و بعد که قبل از بازی با استقلال خوزستان به تیم پرداختی صورت گرفت، به من پولی ندادند.وقتی پیش آقای مرزبان رفتم و با ایشان صحبت کردم، مسائلی مطرح شد که جالب نبود و ایشان تصمیم به اخراج من از نفت گرفت.وی ادامه داد: در قرارداد من مسائلی آمده بود که انگار آقای مرزبان به آنها اعتقاد نداشت و جواب من را درست و حسابی ندادند و اخراج هم شدم. با اینکه دوست داشتم به تیم کمک کنم و حداقل تا نیم فصل در تیم بمانم اما شرایط جور نشد و به پایان همکاری با نفت رسیدیم.دروازه پیشین نفت مسجدسلیمان درباره اینکه گفته می شود با علیرضا مرزبان درگیری پیدا کرده، تاکید کرد: درگیری خاصی نبود. این درگیری لفظی بود، آقای مرزبان به من گفتند که تو بیشتر از همه بازیکنان پول گرفتی و نیاز نیست که پولی به تو پرداخت شود و من هم گفتم بنا به قراردادم من 32 درصد از پولم را گرفته ام. حتی باید بیشتر می گرفتم که نگرفتم. مسائل دیگری نیز در قراردادم بود که اجرا نشد. صحبت های ما کمی ادامه پیدا کرد و خیلی ها نام درگیری روی آن گذاشتند.فراهانی همچنین گفت: این پول حق خانواده ام است و باید برای آن تلاش می کردم و می ایستادم. من ایستادم و تاوانش هم این بود که جدا شوم. شاید اگر بازیکن مورد علاقه آقای مرزبان بودم کار به اینجا نمی کشید. با این حال مشکلی ندارد و توکلم به خدا است. امیدوارم هرچه خیر است برایم پیش بیاید.وی در پایان افزود: با اینکه دیگردر نفت نیستم اما از شهر مسجدسلیمان خاطرات خوبی دارم. در این شهر برخی چیزها برایم سخت گذشت اما زندگی با مردم خونگرم اینجا استثنایی است. خوشحالم که این تجربه خوب را در زندگی ام پیدا کردم. امیدوارم تیم نفت هم نتیجه بگیرد و در لیگ برتر بماند تا خاطرات خوب در ذهنم باقی بماند.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " فراهانی: مرزبان گفت نیاز نیست تو پول بگیری! از منبع برترین ها. "

اخبار گوناگون

× ×