روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: برترین ها
امتیاز: 5 5

خبر "نامجومطلق: امیدوارم حداقل سهمیه بگیریم" از منبع برترین ها درتاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۶ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

نامجومطلق: امیدوارم حداقل سهمیه بگیریم

عضو کمیته فنی باشگاه استقلال گفت: امیدوارم آبی پوشان در ادامه فصل نتایج بهتری به دست بیاورند و دست کم سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را کسب کنند.

ایرنا: «مجید نامجو مطلق» عضو کمیته فنی باشگاه استقلال با اشاره به ناکامی های این تیم در لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: استقلال در هر بازی تغییرات زیادی در ترکیب تیم خود دارد که خوب نیست. البته دست شفر مثل فصل گذشته زیاد باز نیست.او افزود: اینکه از جدایی بازیکنان در ابتدای فصل حرف بزنیم تکراری است. باید با همین مجموعه فعلی بهترین عملکرد را در مسابقات به اجرا بگذاریم. استقلال باید به یک هارمونی و انسجام تاکتیکی مناسب در زمین دست پیدا کند.پیشکسوت استقلال با بیان این که این تیم از نبود یک هافبک طراح در میانه میدان رنج می برد خاطرنشان کرد: خیلی ها اعتقاد دارند استقلال در گلزنی با مشکل روبروست و از غیبت تیام در خط حمله این تیم حرف می زنند اما به نظر من بزرگ ترین ضعف استقلال غیبت یک هافبک خلاق و بازیساز است که به خط هافبک این تیم نظم دهد.نامجومطلق در پاسخ به این پرسش که آیا با ناکامی های اخیر استقلال باز هم باید به به شفر فرصت داد؟ گفت: او یک مربی بزرگ و با دانش است که در سال های مربی گری اش با فراز و نشیب های زیادی روبرو شده است و به خوبی می داند در مواقع سخت باید چه راهکارهایی را در نظر گرفت.وی تاکید کرد: فصل گذشته وقتی شفر هدایت استقلال را بر عهده گرفت این تیم در رتبه ای به مراتب پایین تر از امسال قرار داشت اما با تدابیر او در لیگ برتر به جایگاهی شایسته رسید و در جام حذفی نیز به مقام قهرمانی دست یافت.عضو کمیته فنی باشگاه استقلال در خصوص دلایل ناکامی های استقلال در این فصل تصریح کرد: متاسفانه مدیریت قبل باعث شد برخی از بهترین بازیکنان استقلال جدا شوند. تمرینات استقلال دیر شروع شد و هنوز بازیکنان جدید و قدیم به هاهنگی کامل نرسیده اند. استقلال برای انتقال توپ از خط دفاع به خط هافبک و خط حمله با مشکل روبروست.او درباره اعتراض هواداران استقلال که از نتایج ضعیف تیمشان به شدت ناراحت هستند گفت: صاحب اصلی استقلال هواداران هستند و بقیه می آیند و می روند.اعتراض و نارضایتی از نتایج استقلال حق طبیعی این عزیزان است اما آن ها باید بدانند در این شرایط سخت باید از تیم محبوبشان حمایت کنند. هواداران در نظر داشته باشند به اندازه کافی روی مربیان و بازیکنان استقلال فشار وجود دارد و هر چه این فشارها بیشتر شود روی عملکرد این تیم تاثیر معکوس تری خواهد داشت.نامجو مطلق درباره تقویت کادر فنی تیم استقلال اظهار داشت: اضافه شدن دستیار به کادر فنی بستگی به نظر مستقیم شفر دارد و او باید تصمیم نهایی را در این باره بگیرد. کمیته فنی نمی تواند به شفر دستیار تحمیل کند و تا زمانی که او نخواهند عضوی به کادر فنی اضافه نخواهد شد.وی در پایان گفت: امیدوارم استقلال در ادامه لیگ برتر با نتایجی که کسب می کند به جایگاهی خوب برسد و حداقل سهیمه لیگ قهرمانان آسیا را برای فصل آینده به دست آورد.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " نامجومطلق: امیدوارم حداقل سهمیه بگیریم از منبع برترین ها. "

اخبار گوناگون

× ×