روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: برترین ها
امتیاز: 5 5

خبر "غیبت ادامه‌دار چشمی و اسماعیلی در تمرین" از منبع برترین ها درتاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۶ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

غیبت ادامه‌دار چشمی و اسماعیلی در تمرین

تمرینات استقلال تهران با حضور چهره جدید پیگیری شد.

خبرگزاری ایلنا: بازیکنان استقلال تهران پس از لغو مسابقه هفته دوازدهم لیگ برتر مقابل پدیده مشهد، از ساعت 11 امروز در مجموعه ورزشی صنایع دفاع پیگیری شد.* فرشید اسماعیلی و روزبه چشمی که به دلیل مسائل انضباطی از لیست بازیکنان جهت رویارویی با ماشین سازی تبریز کنار گذاشته شده بودند، امروز هم در تمرینات غایب بودند. پژمان منتظری دیگر غایب تمرینات بود که به دلیل مصدومیت فعلا آمادگی ندارد. مهدی قائدی هم با توجه به سرماخوردگی در کنار سایر بازیکنان حضور نداشت.* مرتضی آقاخان، خرید تابستانی استقلال که پس از عمل جراحی در تمرینات غایب بود امروز در جمع شاگردان وینفرد شفر حاضر شد و با فیزیوتراپ تیم تمرین کرد.* علی کریمی که در بازی برابر ماشین سازی از ناحیه شانه آسیب دید و زمین مسابقه را ترک کرده بود در تمرین امروز بدون مشکل حضور یافت.* داریوش شجاعیان در حالیکه محسن کریمی در تمرینات گروهی حاضر شده بود، به صورت اختصاصی تمرین کرد.* دروازه بانان هم پس از تمرینات اختصاصی با اشکان نامداری مشغول فوتبال تنیس شدند.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " غیبت ادامه‌دار چشمی و اسماعیلی در تمرین از منبع برترین ها. "

اخبار گوناگون

× ×