روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: برترین ها
امتیاز: 5 5

خبر "وعده فرانسه برای مقابله با تحریم‌های ایران" از منبع برترین ها درتاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۶ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

وعده فرانسه برای مقابله با تحریم‌های ایران

وزیر اقتصاد فرانسه در مصاحبه ای تاکید کرد پاریس به تلاش ها برای مقابله با تحریم های ضد ایرانی آمریکا ادامه خواهد داد.

خبرگزاری تسنیم: «برونو لومر» وزیر اقتصاد فرانسه در مصاحبه با روزنامه فایننشال تایمز چاپ لندن وعده داد که پاریس به طرح های خود برای مقابله با تحریم های آمریکا علیه ایران و افزایش نقش بین المللی یورو ادامه دهد.وی گفت طرح هایی برای ایجاد یک کانال مالی ویژه به منظور حفظ تجارت با ایران بخشی از تلاش اروپا برای تضمین "حاکمیت اقتصادی" خود است که با هدف قدرتمند کردن یورو به اندازه دلار، صورت می گیرد.لومر در مصاحبه ای که در بروکسل انجام شد، افزود: اروپا پلیس تجاری بودن آمریکا برای جهان را رد می کند. اختلاف بر سر تحریم های ایران نشان داداتحادیه اروپا باید استقلال ما را تحکیم بخشد.وزیر اقتصاد در واکنش به اقدام سوئیفت در تعلیق دسترسی برخی نهادهای ایرانی گفت: اقدام سوئیفت نیاز به سازوکارهایی مانند اس پی وی (کانال ویژه مالی) را مشخص می کند تا اروپا از ظرفیت بیشتری برای پیمودن راه خود برخوردار شود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " وعده فرانسه برای مقابله با تحریم‌های ایران از منبع برترین ها. "

اخبار گوناگون

× ×