روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: برترین ها
امتیاز: 5 5

خبر "مهدی رحمتی رکورددار لیگ هجدهم" از منبع برترین ها درتاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۶ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مهدی رحمتی رکورددار لیگ هجدهم

 سید مهدی رحمتی در دیدار با ماشین سازی نیز دروازه اش را بسته نگه داشت تا با ۶ کلین شیت رکورددار لیگ هجدهم باشد.

وب سایت نود: در روزهایی که همه اخبار و آمار پیرامون استقلال، برای هواداران این تیم ناخوشایند است، حضور مهدی رحمتی در صدر جدول دروازه بانهای لیگ از نظر تعداد کلین شیت دل گرم کننده است.رحمتی پس از ۲ بازی نیمکت نشینی در لیگ و یک بازی در جام حذفی دوباره به دروازه آبی پوشان برگشت و روند کلین شیتهایش را ادامه داد.این دروازه بان که رکورددار تعداد کلین شیت در تاریخ لیگ برتر است و چندین بار عنوان بیشترین کلین شیت در یک فصل را به خود اختصاص داده است در فصول اخیر، صدر جدول تعداد کلین شیت را از داده بود و حتی در لیگ هفدهم جایگاهش را در ترکیب اصلی استقلال از دست داد.رحمتی پس از اینکه در این فصل دوباره درواز بان اول استقلال شد توانست در صدر جدول تعداد کلین شیت نیز قرار گیرد. این دروازه بان در این فصل ۶ کلین شیت داشته است البته با توجه به تعداد بازی نابرابر تیمها،دروازه بانهای دیگری هستند که این شانس را دارند که شریک رحمتی در جایگاه اول باشند.وحیدشیخ ویسی دروازه بان پیکان و علیرضا بیرانوند گلر پرسپولیس در صورت بسته نگاه داشتن دروازه تیمشان در یک و دو بازی عقب افتاده با تعداد کلین شیت رحمتی برابر خواهند شد.یوسف بهزادی، دروازه بان پدیده صدرنشین لیگ نیز با ۵ کلین شیت جزو دروازه بانهای موفق این فصل از نظر بسته نگاه داشتن دورازه است.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مهدی رحمتی رکورددار لیگ هجدهم از منبع برترین ها. "

اخبار گوناگون

× ×