روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: برترین ها
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال در ترکیه اردو می‌زند" از منبع برترین ها درتاریخ ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استقلال در ترکیه اردو می‌زند

شاگردان وینفرد شفر اردوی زمستانی خود را در ترکیه برگزار خواهند کرد و این در حالی است که پیش از این از دوحه به عنوان مقصد آنها یاد می شد.

ورزش سه: بعد از پایان اعتصاب تمرین، شاگردان وینفرد شفر از روز گذشته تمرینات خود را استارت زدند و امروز نیز با حضور فرهاد مجیدی به عنوان اسطوره سابق این تیم روی نیمکت مربیگری و دستیاری وینفرد شفر، کار جدی آنها برای نیم فصل دوم استارت خورد.اکنون برنامه ویژه این تیم برای برگزاری اردو و آماده سازی برای نیم فصل دوم در دستور کار کادرفنی و مدیریت باشگاه قرار گرفته است. در شرایطی که پیش از این از دوحه قطر به عنوان میزبان استقلال در اردوی زمستانی یاد می شد و گفته می‎شد کاروان این تیم هفته آینده تهران را به مقصد قطر ترک خواهد کرد، اکنون اعلام شده آنها برای برگزاری اردوی خود راهی ترکیه خواهند شد.استقلالی ها فردا به ترکیه خواهند رفت و اردوی دو هفته ای خود را در این کشور برگزار خواهند کرد و باید دید طی این اردو برنامه دیدار تدارکاتی نیز پیش بینی شده است یا خیر.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استقلال در ترکیه اردو می‌زند از منبع برترین ها. "

اخبار گوناگون

× ×