روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: برترین ها
امتیاز: 5 5

خبر "جنگجوترین پژمان آماده بازگشت به خانه" از منبع برترین ها درتاریخ ۱۳۹۷/۱۲/۰۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

جنگجوترین پژمان آماده بازگشت به خانه

منتظری در نیم فصل دوم بهترین فرم خود بعد از بازگشت به ایران را تجربه می کند.

ورزش سه: پژمان منتظری در بهترین فرم خود فوتبال ایران را ترک کرد و راهی قطر شد اما با شروع لیگ هفدهم به استقلال بازگشت تا دوباره پیراهن آبی استقلال را بر تن کند.منتظری اما در بازگشت فرم خوبی نداشت و با یک مصدومیت از ناحیه کتف نیمی از فصل را از دست داد و سپس زوج جوان آبی ها او را نیمکت نشین کرد تا کار به نیم فصل دوم برسد. منتظری در نیم فصل اول فیکس بود اما یک مصدومیت او را مجددا خانه نشین کرد تا منتظری به اردوی تیم ملی برود.پژمان در بازگشت از جام ملت ها مهره فیکس و آماده استقلال است و در هفته های اخیر در میان بهترین های استقلال قرار داشته است. منتظری که حالا در او نشانی از ترس از مصدومیت نیست در تمرینات نیز در جنگجو ترین حالت ممکن قرار دارد و برای بازگشت به خانه و دیدار با تیم سابق خود فولاد در آمادگی کامل است.لیگ دوازدهم، اوج منتظری و کلین شیت های رحمتی برای استقلال قهرمانی و بهترین خط دفاعی لیگ را به همراه داشت و حالا هر دو چهره دفاعی استقلال در بهترین فرم در اختیار شفر هستند.عکس رضا سعیدی پور

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " جنگجوترین پژمان آماده بازگشت به خانه از منبع برترین ها. "

اخبار گوناگون

× ×