روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: برترین ها
امتیاز: 5 5

خبر "مقایسه حریفان سرخابی‌ها تا پایان لیگ" از منبع برترین ها درتاریخ ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مقایسه حریفان سرخابی‌ها تا پایان لیگ

9 هفته باقی مانده را بررسی می کنیم که بازی های کدام تیم ساده تر است؛ استقلال یا پرسپولیس.

وبسایت نود: استقلال بعد از 34 ماه فرصتِ قرار گرفتن در رتبه ای بالاتر از پرسپولیس را پیدا کرده است. استقلال در این سه فصل معمولا شروع خوبی نداشت و خیلی زود در جدول از پرسپولیس عقب میفتاد. تا موتور این تیم گرم شود هم پرسپولیس امتیازات لازم را جمع کرده بود و از استقلال فاصله می گرفت.حالا ولی بالاخره تیم شفر توانست به پرسپولیس نزدیک شود و در فاصله 9 مسابقه مانده به پایان فصل، در فاصله دو امتیازی پرسپولیس قرار بگیرد. با توجه به اینکه دو هفته دیگر دربی برگزار می شود، استقلال می تواند سال جدید را بالاتر از پرسپولیس شروع کند.البته پرسپولیس هم در این سال ها نشان داده که از هیچ رقابتی پا پس نمی کشد و رسیدن به این تیم ساده نیست.به همین بهانه بررسی می کنیم که در هفته های باقی مانده، بازی های استقلال ساده تر است یا پرسپولیس.استقلال میزبان تر از پرسپولیساستقلال تا پایان فصل 5 مرتبه میزبانی را تجربه می کند و پرسپولیس در چهار مسابقه میزبان است. ضمن اینکه استقلال علاوه بر 5 مسابقه ای که میزبان است، یک مهمانی اش هم در آزادی برگزار می شود. هفته بیست وسوم پرسپولیس میزبان دربی است که این فرصت را به استقلال می دهد در 6 تا از 9 مسابقه فصلش، در آزادی بازی کند.استقلال از صدر پایین می آید؟استقلال صدرنشین جدول بازی های خارج از خانه است. یکی از مهم ترین دلایل صدرنشینی این است که استقلال هنوز بازی های دشوار بیرون از خانه اش را برگزار نکرده است. تیم شفر تا پایان فصل باید در اصفهان با سپاهان بازی کند، در مشهد با پدیده، در آبادان با صنعت نفت و در دربی هم مهمان محسوب می شود. با توجه به میزبانی های نسبتا ساده استقلال تا پایان فصل، رقیبان این تیم امیدوارند که تیم شفر در این مهمانی ها امتیاز از دست دهد.میزبانی سادهاستقلال از نساجی، سایپا، ماشین سازی، استقلال خوزستان و سپیدرود میزبانی می کند که همه آن ها در نیمه پایینی جدول حضور دارند و به نظر کسب سه امتیاز این 5 بازی برای شفر کار دشواری نخواهد بود. ولی در چهار میزبانی پرسپولیس، نام استقلال و سپاهان به عنوان مهمان دیده می شود که نشان می دهد امتیاز جمع کردن در آزادی برای برانکو دشوارتر از شفر است.استفاده برانکو از یک تهدید!پرسپولیس در میزبانی هایش بازی های سخت تری نسبت به استقلال دارد، ولی این هم برای تیم برانکو یک فرصت است. پرسپولیس در این فصل نشان داده که در خانه به هیچ تیمی رحم نمی کند و صدرنشین بازی های خانگی است. حالا این تیم خوش شانس است که در بازی های شش امتیازی باقی مانده مقابل استقلال و سپاهان باید در آزادی بازی کند.حریفان مشترکعلاوه بر دربی که دو تیم با هم بازی می کنند، هر دو باید تا پایان فصل با سپیدرود، سایپا، سپاهان و ماشین سازی هم رقابت دهند و شاید یکی از این چهار تیم سرنوشت قهرمان لیگ را عوض کند.بازی های باقی مانده دو تیم تا پایان فصل

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مقایسه حریفان سرخابی‌ها تا پایان لیگ از منبع برترین ها. "

اخبار گوناگون

× ×