روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: استقلال نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال نیوز - جلسه فوق العاده بعد از تمرین/ فکری: اگر مشکل من هستم، می‌روم تا شما پولتان را بگیرید!" از منبع استقلال نیوز درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استقلال نیوز - جلسه فوق العاده بعد از تمرین/ فکری: اگر مشکل من هستم، می‌روم تا شما پولتان را بگیرید!

در تمرین امروز استقلال جلسه ای یک ساعته میان سرمربی و بازیکنان برگزار شد.

در تمرین امروز استقلال جلسه ای یک ساعته میان سرمربی و بازیکنان برگزار شد.به گزارش استقلال نیوز، تمرین امروز تیم فوتبال استقلال(تاج) که در کمپ تیم های ملی برگزار شد علاوه بر غیبت قایدی و شجاعیان حاشیه دیگری هم داشت.بعد از تمرین امروز و با درخواست کاپیتان وریا غفوری، بازیکنان استقلال جلسه ای با محمود فکری برگزار کردند که نزدیک یک ساعت طول کشید. طی اخبار واصله فکری در این جلسه فوری با بازیکنان وقتی گلایه های آنها بابت تاخیر در پرداخت مطالباتشان و همچنین خانه به دوشی از این زمین تمرین به آن زمین تمرین را شنید؛ گفت:اگر مشکل من هستم، می روم تا شما پولتان را بگیرید. من بارها به مسئولان باشگاه در مورد مطالبات شما صحبت کردم و آنها گفته اند تلاش می کنند تا مشکلات حل شود اما نمی دانم چه اتفاقاتی رخ داده که الان باشگاه دچار این مشکلات شده و پول شما پرداخت نمی شود، شاید مشکل من هستم.به گزارش استقلال نیوز، بازیکنان استقلال تهدید کردند که اگر شرایط اینگونه باقی بماند و مدیران باشگاه قصد رفع مشکلات را ندارند دست به اعتصاب خواهند زد. فکری در جواب به آنها تاکید کرد که بازیکنان باید حرمت مجموعه باشگاه و همچنین هواداران را حفظ کنند. طبق شنیده ها قرار است بازیکنان استقلال در تماس با مدیرعامل و رئیس هیات مدیره این باشگاه خواستار حضور آنها در محل تمرین شده و مشکلات خود را با آنها در میان بگذارند.اخبار استقلال مطالب مرتبط:فراخوان تجمع مسالمت آمیز استقلالی ها؛ این بار ساختمان بهارستان میزبان اعتراض آبی ها

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استقلال نیوز - جلسه فوق العاده بعد از تمرین/ فکری: اگر مشکل من هستم، می‌روم تا شما پولتان را بگیرید! از منبع استقلال نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×