روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: استقلال نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال نیوز - سیاوش یزدانی: به شایعات اهمیت ندهید؛ تا روزی که پیراهن استقلال را می پوشم برای موفقیت آن می جنگم" از منبع استقلال نیوز درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استقلال نیوز - سیاوش یزدانی: به شایعات اهمیت ندهید؛ تا روزی که پیراهن استقلال را می پوشم برای موفقیت آن می جنگم

 مدافع استقلال گفت: من سرم به کار خودم است و به شایعات دقت نمی کنم و مطمئن باشید قرار نیست جایی بروم.

مدافع استقلال گفت: من سرم به کار خودم است و به شایعات دقت نمی کنم و مطمئن باشید قرار نیست جایی بروم.به گزارشاستقلال نیوز سیاوش یزدانی مدافع استقلال در گفتگو با فارس در خصوص شرایط خودش و اینکه گفته می شود به دنبال جدایی از جمع آبی پوشان است، صحبت های کرد که در ادامه می خوانید:* قرار نیست به هر موضوعی واکنش نشان بدهم اینکه می گویند من جدا خواهم شد یک شایعه است و من مسئول شایعات نیستم و قرار نیست به هر موضوعی واکنش نشان بدهم.*سرم به کار خودم است و به شایعات اهمیت نمی دهمطی روزهای اخیر هزاران خبر و مطلب در مورد جدایی من از استقلال برایم ارسال شد اما واکنشی به آنها نداشتم چون سرم به کار خودم بود. من بازیکن استقلال هستم، کاری به چیزی ندارم و تمرین و بازی می کنم.اینکه هر روز بگویند که من از تیم جدا می شوم یا می خواهم به فلان تیم بروم مسئولیتش با من نیست.* هواداران استقلال بدانند تمام وجودم را برای موفقیت تیم می گذارمعادت من این است در هر تیمی بازی کنم با جان و دل این کار را انجام بدهم. تا زمانی که برای استقلال بازی می کنم با قلبم وارد زمین می شوم و هواداران استقلال بدانند تمام وجودم را برای موفقیت تیم می گذارم.*تا روزی که پیراهن استقلال را می پوشم برای موفقیت آن می جنگممن با استقلال قرارداد دارم و وظیفه دارم هر زمان از من بخواهند انجام وظیفه کنم.در این مدت هم هر وقت بازی کردم تمام فکر و ذکرم موفقیت تیم بود.مطمئن باشید تا روزی که پیراهن تیم استقلال را می پوشم شرایط همین است و با تفکر موفقیت تیم وارد زمین می شوم.* سرماخوردگی باعث شد در تمرین شرکت نکنممن یک روز به دلیل سرماخوردگی در تمرین شرکت نکردم ولی فردای آن روز در تمرین حاضر شدم چون سرماخورده بودم. امروز هم در تمرین حضور داشتم و همانطور که گفتم این مسائل شایعاتی بود که من مسئول به راه افتادن آن نبودم.اخبار رسمی باشگاه استقلال مطالب مرتبط:جلسه فوق العاده بعد از تمرین/ فکری: اگر مشکل من هستم، می روم تا شما پولتان را بگیرید!

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استقلال نیوز - سیاوش یزدانی: به شایعات اهمیت ندهید؛ تا روزی که پیراهن استقلال را می پوشم برای موفقیت آن می جنگم از منبع استقلال نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×