روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: استقلال نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال نیوز - مهدی قایدی امروز هم در تمرین حاضر نشد/ می خواهند ستاره استقلال را فراری دهند!" از منبع استقلال نیوز درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استقلال نیوز - مهدی قایدی امروز هم در تمرین حاضر نشد/ می خواهند ستاره استقلال را فراری دهند!

ستاره تیم فوتبال استقلال بیش از یک هفته است که در تمرینات این تیم شرکت نمی کند.

ستاره تیم فوتبال استقلال بیش از یک هفته است که در تمرینات این تیم شرکت نمی کند.به گزارشاستقلال نیوز، مهدی قایدی مهاجم تیم فوتبال استقلال(تاج) که یکی از محبوب ترین بازیکنان این تیم نزد هواداران هم است به دلیل مشکلات مالی 8 روز است در تمرینات آبی پوشان بازی نکرده است.در این بین مدیران استقلال که ابتدا دلیل غیبت قایدی در تمرینات را سرماخوردگی عنوان می کردند، با طولانی شدن این غیبت ها و افشا شدن دلیل آن، هر روز وعده می دهند که مشکل قایدی را حل کرده و مانع از جدایی او خواهند شد. عجیب تر اینکه محمود فکری هم که ابتدا دلیل غیبت های قایدی را سرماخوردگی عنوان می کرد، هیچ اعتراضی نسبت به غیبت او ندارد. وقتی مبلغ قرارداد بازیکن دیپورتی از لیگ قطر به تیم پیروزی(پرسپولیس) برای نیم فصل 6/5 میلیارد تومان ناقابل است، چرا ستاره لیگ و فوتبال ایران، مهدی قایدی نباید قراردادی در خور و شان خود داشته باشد؟ البته عدم حضور قایدی در تمرینات به منظور اعتراض به قرارداد خود حرفه ای و مورد تایید ما نیست اما باید منتظر ماند و دید که مدیران استقلال چه در سر دارند. آیا می خواهند ستاره ای دیگر از کهکشان استقلال(تاج) را از این تیم بگیرند و یا..؟!اخبار رسمی استقلالمطالب مرتبط:تجمع هواداران استقلال مقابل مجلس شورای اسلامی؛ آیا نمایندگان به داد هواداران مظلوم می رسند؟استقلال پیج/ استوری شاهرخ عبدالرزاق در خصوص قرارداد نجومی مهدی ترابی (2 اسفند)

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استقلال نیوز - مهدی قایدی امروز هم در تمرین حاضر نشد/ می خواهند ستاره استقلال را فراری دهند! از منبع استقلال نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×