روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: استقلال نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال نیوز - گزارش تمرین سه شنبه عصر استقلال/ غیبت ادامه دار قائدی؛ تست کرونا آبی ها با پیشکسوتان!" از منبع استقلال نیوز درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استقلال نیوز - گزارش تمرین سه شنبه عصر استقلال/ غیبت ادامه دار قائدی؛ تست کرونا آبی ها با پیشکسوتان!

تمرین امروز تیم فوتبال استقلال (تاج) با حضور دو پیشکسوت در زمین چمن مصنوعی کمپ تیم های ملی  برگزار شد.

تمرین امروز تیم فوتبال استقلال (تاج) با حضور دو پیشکسوت در زمین چمن مصنوعی کمپ تیم های ملی برگزار شد. به گزارش استقلال نیوز، تمرین تیم فوتبال استقلال(تاج) امروز(دوشنبه 4 اسفند 99) با صحبت های محمود فکری در جمع بازیکنان و دو پیشکسوت این تیم از ساعت 12:00 در زمین چمن مصنوعی کمپ تیم های ملی برگزار شد.* پیش از این شروع تمرین از مجموعه تیم استقلال تست کرونا گرفته شد.* بازیکنان بعد از گرم کردن و کار ساده با توپ، به پاسکاری ترکیبی مشغول بودند.بخش اصلی این تمرین را مرور یک تاکتیک گلزنی تشکیل داد. در همین زمان مدافعان استقلال تمرین جداگانه ای را پشت سر می گذاشتند.* در حاشیه تمرین امروز بازیکنان با یکدیگر شوخی می کردند و دیاباته و برخی بازیکنان با چهره خندانی در برنامه های تاکتیکی حضور داشتند.* بابک مرادی به دلیل مصدومیت از ناحیه ساق پا در تمرین امروز حضور نداشت.البته ظاهرا این بازیکن مشکلی برای همراهی تیمش در بازی با مس ندارد و با چند جلسه فیزیوتراپی به تمرین بر می گردد.* مهدی قایدی و داریوش شجاعیان مثل روزهای گذشته در تمرین این تیم حضور نداشتند.* سعید لطفی و بهمن طهماسبی از پیشکسوتان استقلال با حضور در کمپ تیم های ملی دقایقی با محمود فکری گفت وگو کردند.* بازیکنان تیم فوتبال استقلال با توجه به برگزاری بازی درون تیمی روز گذشته سبک تر از روزهای قبل به تمرین پرداختند.*تمرین امروز بازیکنان تیم فوتبال استقلال ساعت 14:30 به پایان رسید.به گزارش استقلال نیوز، تیم فوتبال استقلال در دیدار خود از هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال روز دوشنبه 11 اسفند 99 از ساعت 14:30 در ورزشگاه شهدای مس به مصاف مس رفسنجان خواهد رفت.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استقلال نیوز - گزارش تمرین سه شنبه عصر استقلال/ غیبت ادامه دار قائدی؛ تست کرونا آبی ها با پیشکسوتان! از منبع استقلال نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×