روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: استقلال نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال نیوز - نصرالله عبداللهی: حق استقلال بود که از گروه مرگ صعود کند؛ تا اتمام لیگ قهرمانان آسیا به هیچ بازیکنی اجازه جدایی نمی‌دهیم" از منبع استقلال نیوز درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استقلال نیوز - نصرالله عبداللهی: حق استقلال بود که از گروه مرگ صعود کند؛ تا اتمام لیگ قهرمانان آسیا به هیچ بازیکنی اجازه جدایی نمی‌دهیم

پیشکسوت باشگاه استقلال(تاج) گفت: امسال هدف استقلال کسب ستاره سوم است و قطعا اجازه جدایی به بازیکنان را نخواهد داد.

پیشکسوت باشگاه استقلال(تاج) گفت: امسال هدف استقلال کسب ستاره سوم است و قطعا اجازه جدایی به بازیکنان را نخواهد داد.به گزارش استقلال نیوز، نصرالله عبداللهی پیشکسوت باشگاه استقلال(تاج) در گفت وگو با ایلنا، در خصوص پیروزی تیم استقلال مقابل الشرطه عراق و صعود به جمع 8 تیم پایانی منطقه غرب لیگ قهرمانان آسیا، صحبت کرد که در ادامه می خوانید:* پیروزی استقلال مقابل الشرطه عراق؟بازی خوبی را مقابل الشرطه انجام دادیم و مستحق کسب پیروزی بودیم. دو تیم موقعیت تک به تک گل را نیز از دست دادیم و برعکس بازی مقابل الاهلی عربستان که فشار زیادی روی ما بود، بچه ها عملکرد بسیار خوبی داشتند.* صعود استقلال از گروه مرگ؟حق استقلال بود که از این گروه صعود کرده و به جمع 8 تیم پایانی غرب آسیا راه پیدا کند. بازیکنان ما از همان ابتدای بازی ها انگیزه بالایی برای صعود داشتند و همان طور هم که دیدید در هر بازی به انگیزه برد در میدان ظاهر می شدند.* تقابل با الهلال عربستان در مرحله بعد؟الهلال تیمی قدیمی و ریشه دار در آسیاست و چندین عنوان قهرمانی را در این رقابت ها به دست آورده است. آن ها مقابل ما خودشان را تقویت خواهند کرد و ما هم برای کسب پیروزی در آن بازی باید خودمان را آماده کنیم. استقلال هم باید چند بازیکن خوب را جذب کند تا بتواند در این دیدار به برتری برسد.* صعود 3 تیم ایرانی به مرحله بعد لیگ آسیا؟کاش فولاد هم از گروهش صعود می کرد تا هر 4 نماینده ایران در مرحله بعدی مسابقات حاضر می شدند. هر چقدر تیم های ایرانی بیشتر به موفقیت برسند فوتبال آسیا بیشتر روی ما حساب باز می کند.* درخشش قائدی در این مسابقات؟قائدی یکی از بهترین بازیکنان ما بود و ما حساب ویژه ای روی او باز کرده بودیم. امیدوارم او همچنان همین روند خوبش را ادامه دهد.* آیا نگران رسیدن پیشنهادات خارجی برای بازیکنان استقلال است یا خیر؟ تا بازی های آسیایی تمام نشود به هیچ بازیکنی اجازه جدایی نمی دهیم. امسال هدف استقلال کسب ستاره سوم است و انشاالله همه بازیکنان در کنار هم به این مهم دست پیدا کنند.اخبار رسمی باشگاه استقلال مطالب مرتبط:نصرالله عبداللهی: فضای اردوی استقلال را مدت ها بود اینگونه ندیده بودم؛ صدای اکثر تیم ها بخاطر حمایت از یک تیم خاص در آمده استمرحله گروهی ACL2021/ استرس و هیجان با طعم شیرین صعود؛ گروه مرگ برای استقلال معنا ندارد

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استقلال نیوز - نصرالله عبداللهی: حق استقلال بود که از گروه مرگ صعود کند؛ تا اتمام لیگ قهرمانان آسیا به هیچ بازیکنی اجازه جدایی نمی‌دهیم از منبع استقلال نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×