روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: استقلال نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال نیوز - فتح‌ الله‌ زاده: در گروه مرگ همه را کُشتیم و صعود کردیم؛ بازیکنانی که داریم را باید حفظ کنیم" از منبع استقلال نیوز درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استقلال نیوز - فتح‌ الله‌ زاده: در گروه مرگ همه را کُشتیم و صعود کردیم؛ بازیکنانی که داریم را باید حفظ کنیم

مدیرعامل سابق باشگاه استقلال(تاج) گفت: آبی پوشان به عنوان تنها نماینده از گروه مرگ در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا شرایط سختی را پشت سر گذاشته اند که قابل مقایسه با سایر تیم ها نیست.

مدیرعامل سابق باشگاه استقلال(تاج) گفت: آبی پوشان به عنوان تنها نماینده از گروه مرگ در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا شرایط سختی را پشت سر گذاشته اند که قابل مقایسه با سایر تیم ها نیست.به گزارش استقلال نیوز، علی فتح الله زاده مدیرعامل سابق باشگاه استقلال(تاج) در گفت وگو با ایلنا، درباره صعود استقلال از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا 2021، صحبت کرد که در ادامه می خوانید:* صعود استقلال به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا؟این خیلی برای ما مهم بود؛ در گروهی بسیار سخت بازی کردیم که فقط یک تیم از آن بالا آمد و آن هم استقلال بزرگ بود. ما قاتل گروه مرگ هستیم که همه را کُشتیم و حالا فقط خودمان از آن گروه صعود کرده ایم.* گفته می شد تنها گروه استقلال سخت نبوده است؟ما که نمی خواهیم سر یکدیگر را کلاه بگذاریم! خود پرسپولیسی ها و به غیر از آنها هر تیم دیگری چنین چیزی گفته باشد می دانند که بر اساس سیدبندی است ولی گروه ما واقعا سخت ترین گروه ممکن بود که با تلاش و فهم بازیکنان و کادرفنی توانستند از این مرحله عبور کنند. باید از آن ها قدردانی کرد و به آنها خسته نباشید گفت؛ امیدوارم همین مسیر را طوری طی کنیم که به ستاره سوم ختم شود.* نگرانی هواداران استقلال از بابت تمدید قرارداد بازیکنان کلیدی؟به نظرم آنها را رها نمی کنند؛ ما به غیر از اینکه باید بازیکنان فعلی را که هر کدام در سطح خودشان کلاس کاری بالایی دارند، حفظ کنیم، همینطور باید در نقاطی که ضعف داریم هم با نظر سرمربی بازیکن جذب کنیم. آسیا جای شوخی و بچه بازی نیست و همانطور که قبلا گفتم بازیکنانی که داریم را باید حفظ کنیم و سپس اگر سرمربی درخواست کرد بازیکنان مورد نظر جذب شوند.* حذف علی کریمی به همراه تیم الدحیل قطر در دور گروهی؟ من روز اول هم گفتم به جای جذب چند بازیکن، باید علی کریمی را حفظ کنیم. اگر علی کریمی را داشتیم همیشه خیالمان از بابت خط میانی راحت بود؛ به هر ترتیب او انتخاب خودش را کرده و دیگر بازیکن استقلال نیست و در پست او بازیکنان خوبی را در اختیار داریم که نیاز کادرفنی را برطرف می کنند.* جدایی فراز کمالوند؟حیف شد، آقای کمالوند فوتبال فهم است و انسان با معرفتی است؛ مطمئنا فرهاد هم از این جدایی ناراحت است اما به هر حال او به دنبال پیشرفت بوده و سرمربیگری را انتخاب کرده است. به عنوان یک استقلالی از بابت کمک هایی که طی این مدت به تیم داشتند، تشکر می کنم.* وضعیت محمد دانشگر که در لیگ قهرمانان به همراه تیم حضور نداشت؟فرهاد بی دلیل با کسی در نمی افتد و مطمئنا دل بسیار پاک و مهربانی دارد که هر چیزی در صلاح بازیکنان باشد را در نظر می گیرد.* پیش بینی از بازی شهرآورد در اردیبهشت ماه؟امیدوارم که در جریان بازی برنده شویم؛ آن موقع در بازی جام حذفی و پنالتی آنها را شکست دادیم و امیدوارم این بار با روحیه خوبی که بچه ها دارند با یک نتیجه خوب برنده از زمین خارج شوند.اخبار استقلالمطالب مرتبط:فراز کمالوند از استقلال جدا شدمرحله گروهی ACL2021/ استرس و هیجان با طعم شیرین صعود؛ گروه مرگ برای استقلال معنا نداردآخرین اخبار از ACL2021؛ تست کرونای استقلالی ها منفی شد؛ دانشگر به عربستان نمی رود!لیست آسیایی استقلال به AFC ارسال شد/ نام دانشگر در بین یاران منتخب مجیدی؛ حضور دو جوان از آکادمی آبی پوشان

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استقلال نیوز - فتح‌ الله‌ زاده: در گروه مرگ همه را کُشتیم و صعود کردیم؛ بازیکنانی که داریم را باید حفظ کنیم از منبع استقلال نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×