روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: استقلال نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال نیوز - احمد مددی: حضور من در تمرین به برد داربی ختم شد؛ مانند یک پدر شنونده حرف بازیکنان هستم!" از منبع استقلال نیوز درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استقلال نیوز - احمد مددی: حضور من در تمرین به برد داربی ختم شد؛ مانند یک پدر شنونده حرف بازیکنان هستم!

در حالیکه مرحوم پورحیدری بزرگ هم هیچگاه از لفظ «پدر استقلال» برای خود استفاده نکرد اما مدیرعامل منفور این باشگاه در تمامی مصاحبه های خود، وقیحانه به خود لقب پدر می دهد!

در حالیکه مرحوم پورحیدری بزرگ هم هیچگاه از لفظ «پدر استقلال» برای خود استفاده نکرد اما مدیرعامل منفور این باشگاه در تمامی مصاحبه های خود، وقیحانه به خود لقب پدر می دهد!به گزارش استقلال نیوز، احمد مددی مدیرعامل باشگاه استقلال(تاج) در گفت و گو با رسانه رسمی این باشگاه، در واکنش به شرایط اخیر و اتفاقات رخ داده در تمرین روز گذشته این تیم و مصاحبه های انتقادی بازیکنان و کادرفنی علیه او و همچنین تحریم برگزاری تمرین توسط بازیکنان صحبت هایی کرد که در ادامهمی خوانید:وظیفه من و همکارانم در کادر مدیریتی برطرف کردن مشکلات و انجام خواسته به حق بازیکنان است و اگر بدهی های انباشته باشگاه و سومدیریت های پیشین در مسیر ما قرار نمی گرفت، شاهد چنین مشكلاتی نبودیم اما شاهد آن هستیم که مسببان وضع موجود این روزها در قامت یک منتقد دلسوز! ظاهر شده اند و به دنبال ماهیگیری از آب گل آلود هستند.احمد مددی در مصاحبه های اخیر خود همواره به خود لقب پدر می دهد در حالیکه او از دشمن هم برای استقلال بدتر بوده است! و این در حالیست که مرحوم پورحیدری بزرگ هم هیچگاه از لفظ «پدر استقلال» برای خود استفاده نکرد..مددی این بار پا را فراتر گذاشته و اعلام کرده دلیل برد داربی حضور او در تمرین پیش از این مسابقه بوده است!

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استقلال نیوز - احمد مددی: حضور من در تمرین به برد داربی ختم شد؛ مانند یک پدر شنونده حرف بازیکنان هستم! از منبع استقلال نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×