روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: استقلال نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال نیوز - شاهین بیانی: شاگردان مجیدی مستحق یک جام هستند؛ فرهاد مدیریت و مربیگری را با هم انجام می‌دهد" از منبع استقلال نیوز درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استقلال نیوز - شاهین بیانی: شاگردان مجیدی مستحق یک جام هستند؛ فرهاد مدیریت و مربیگری را با هم انجام می‌دهد

پیشکسوت باشگاه استقلال(تاج) گفت: مجیدی در کنار مسائل فنی باید به فکر حل مشکلات مالی و مدیریتی باشگاه هم باشد و مطمئنا این مسئله در روند فنی استقلال تاثیر خواهد گذاشت.

پیشکسوت باشگاه استقلال(تاج) گفت: مجیدی در کنار مسائل فنی باید به فکر حل مشکلات مالی و مدیریتی باشگاه هم باشد و مطمئنا این مسئله در روند فنی استقلال تاثیر خواهد گذاشت.به گزارش استقلال نیوز، شاهین بیانی پیشکسوت باشگاه استقلال(تاج) در گفت وگو با تسنیم، در خصوص برتری استقلال در داربی 95،صحبت هایی را عنوان کرد که در ادامه می خوانید:* پیروزی استقلال در داربی 95؟داربی همیشه حساسیت خودش را دارد‏، این حساسیت با توجه به جام حذفی دوچندان شده بود. هر دو تیم از شروع بازی محتاط بازی کردند و به دنبال این بودند که گلی دریافت نکنند. هم مجیدی و هم گل محمدی تیم هایشان را با این تفکر به میدان فرستاده بودند که بدون ریسک بازی کنند و فقط به دنبال اشتباه حریف باشند.این تفکر و شیوه بازی از سوی هر دو تیم باعث شده بود که بازی در سطح کیفی پایینی برگزار شود و تا پایان 90 دقیقه شاهد یک فوتبال بی روح و کسل کننده بودیم. در دو وقت اضافه شرایط متفاوت شد و فوتبال زیبا تری از هر دو تیم دیدیم. پرسپولیس یک توپ به تیر دروازه استقلال زد و آبی پوشان هم 2،3 موقعیت گلزنی داشتند که در نهایت هیچ کدام از تیم ها موفق به گلزنی نشدند و پیروز میدان با ضربات پنالتی مشخص شد. یکی از دلایلی که باعث شد کسی از بازی استقلال و پرسپولیس لذت نبرد‏ این بود که این بازی بعد از مسابقات جذاب یورو انجام شد و یک داربی بی کیفیت و محتاط را شاهد بودیم. * عملکرد شاگردان مجیدی؟هنوز کار برای شاگردان مجیدی به پایان نرسیده و دو بازی مهم تا قهرمانی در جام حذفی مقابل آنها وجود دارد. استقلال سال پیش هم به فینال رسید ولی مقابل تراکتور غفلت کرد و به راحتی قهرمانی را از دست داد. به شخصه فقط از پیروزی استقلال مقابل پرسپولیس خوشحال هستم به این دلیل که هواداران استقلال را خوشحال می بینم وگرنه داربی بار فنی نداشت. سال هاست که طرفداران استقلال از عدم نتیجه گیری تیم ناراحت هستند و امیدوارم که امسال با قهرمانی در جام حذفی مجددا هواداران خوشحال شوند.* مجیدی در استقلال موفق بوده است؟با وجود اینکه فرهاد مجیدی در اواسط فصل به استقلال ملحق شد و تیم را خودش نبسته است، اما عملکرد قابل قبولی داشته است. استقلال هم در لیگ قهرمانان آسیا و هم در ادامه لیگ نتایج خوبی گرفته است. استقلال با مجیدی مستحق دریافت یک جام هست تا پس از سال ها هواداران را خوشحال کنند. با احترام به سایر تیم هایی که به نیمه نهایی صعود کردند اما من معتقدم که داربی سخت ترین بازی آبی پوشان در جام حذفی بود و اگر شاگردان مجیدی متحد باشند می توانند قهرمان جام حذفی شوند.* مشکلات مدیریتی باشگاه و همچنین پرداخت پاداش از سوی مجیدی و صحبت های اخیر این مربی؟مشکلات مدیریتی که چندین سال گریبان استقلال را گرفته است و نمی دانیم چه زمانی این مشکلات تمام می شود. مجیدی به عنوان نفر اول کادرفنی که نباید به فکر مشکلات باشگاه باشد. او در کنار مسائل فنی باید به فکر حل مشکلات مالی و مدیریتی باشگاه هم باشد و مطمئنا این مسئله در روند فنی استقلال تاثیر خواهد گذاشت. در واقع هم مجیدی در استقلال هم مدیریت می کند و هم مربیگری که نباید به این شکل باشد.اخبار استقلال مطالب مرتبط:مرحله 1/4 جام حذفی/ سیلی فرهاد به صورت بابا مسعود و پرسپولیس؛ سید حسین باز هم ستاره شد

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استقلال نیوز - شاهین بیانی: شاگردان مجیدی مستحق یک جام هستند؛ فرهاد مدیریت و مربیگری را با هم انجام می‌دهد از منبع استقلال نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×