روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: استقلال نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال نیوز - پیمان صاحب جمعی: یک جای کار می‌لنگد؛ می خواهند جنازه استقلال را به مصاف الهلال عربستان بفرستند" از منبع استقلال نیوز درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استقلال نیوز - پیمان صاحب جمعی: یک جای کار می‌لنگد؛ می خواهند جنازه استقلال را به مصاف الهلال عربستان بفرستند

پیشکسوت باشگاه استقلال(تاج) گفت: با این روندی که برای اداره استقلال در پیش گرفته شده است به نظر می رسد می خواهند ضعیفترین تیم را به مصاف قوی ترین الهلال بفرستند.

پیشکسوت باشگاه استقلال(تاج) گفت: با این روندی که برای اداره استقلال در پیش گرفته شده است به نظر می رسد می خواهند ضعیفترین تیم را به مصاف قوی ترین الهلال بفرستند. به گزارش استقلال نیوز، پس از پیروزی استقلال در داربی حذفی مقابل پرسپولیس، مشکلات انباشته این تیم سر باز زد و در روزی که حضور اصحاب رسانه و حتی هواداران سر تمرین آزاد اعلام شد، آبی پوشان مقابل دوربین ها دست به اعتصاب زده و سپس هر یک از اعضای تیم به نوبه خود مصاحبه های تندی علیه مدیریت باشگاه انجام دادند که مهم ترین مصاحبه توسط فرهاد مجیدی سرمربی تیم صورت گرفت.پیمان صاحب جمعی پیشکسوت باشگاه استقلال(تاج) در گفتگوبا مهر، در خصوص شرایط و مشکلات آبی پوشان،صحبت هایی انجام داد که در ادامه می خوانید: طبیعی است که باید حق را به سرمربی داد. مگر می شود اسپانسر شوی و در امور فنی دخالت کنی؟ هیچ اسپانسری نباید سر استقلال منت بگذارد چون ده ها برابر آنچه در این باشگاه هزینه می کند، بهره برداری تبلیغاتی دارد. در واقع مبالغی که از سوی اسپانسرها وارد این باشگاه می شود اصلاً هزینه نیست، بلکه سرمایه گذاری است و از همین رو هیچ اسپانسری نمی تواند و نباید بر سر باشگاه منت بگذارد.در این باشگاه یک جای کار می لنگد که همه تیم یک صدا به شرایط اعتراض دارند. پول خیلی مهم است اما همانطور که بازیکنان گفتند از پول مهم تر، احترام است. بنا بر ادعای سرمربی و چند بازیکن، همین احترام هم در باشگاه نیست. واقعاً چرا نباید باشگاه بابت پیروزی در داربی به تیم خودش تبریک بگوید؟ حتی اگر با بازیکنان و مجیدی هم مشکل دارند آیا نباید به هواداران تبریک بگویند؟صحبت های مجیدی از مشکلات درونی آبی پوشان پرده برداشت و تیم با این مشکلات نمی تواند برای دیدار با الهلال به آمادگی مطلوب برسد. واقعاً الان سرمربی با این شرایط چه برنامه ریزی می تواند برای آن بازی داشته باشد؟ این اتفاقات می افتد که شائبه ضعیف سازی استقلال پیش می آید و قوت می گیرد. با این روش جنازه استقلال به مصاف الهلال عربستان می رود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استقلال نیوز - پیمان صاحب جمعی: یک جای کار می‌لنگد؛ می خواهند جنازه استقلال را به مصاف الهلال عربستان بفرستند از منبع استقلال نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×