روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: استقلال نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال نیوز - آذری جهرمی در نقش مدیرعامل و سخنگوی باشگاه پرسپولیس/ وزیر ارتباطات از چه چیزی ترسیده است؟!" از منبع استقلال نیوز درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استقلال نیوز - آذری جهرمی در نقش مدیرعامل و سخنگوی باشگاه پرسپولیس/ وزیر ارتباطات از چه چیزی ترسیده است؟!

در حالیکه مدت ها پیش اسناد کمک های مالی خارج از عرف همراه اول به باشگاه پرسپولیس لو رفته بود، وزیر ارتباطات امروز به این کمک ها اعتراف کرد.

در حالیکه مدت ها پیش اسناد کمک های مالی خارج از عرف همراه اول به باشگاه پرسپولیس لو رفته بود، وزیر ارتباطات امروز به این کمک ها اعتراف کرد.به گزارشاستقلال نیوز، از مدت ها پیش اسنادی در فضای مجازی دست به دست می شد که اپراتور همراه اول مبلغ غیر متعارف 30 میلیارد تومان به صورت بلاعوض به باشگاه پیروزی(پرسپولیس) کمک مالی کرده است که این خبر با تکذیب مسئولان این تیم و آذری جهرمی همراه بود اماامروز وزیر ارتباطات در کانال رسمی خود ضمن تایید این ادعا به دنبال عادی سازی این رسوایی بزرگ بود!پس از رسوایی کمک های وزارت ارتباطات و شخص آذری جهرمی به باشگاه پیروزی(پرسپولیس) که اعتراض خیلی از هواداران فوتبال را در بر داشت وزیر نالایق ارتباطات به دنبال عادی سازی این رسوایی بزرگ است! اگر حتی امروز همراه اول 20 میلیارد به باشگاه استقلال(تاج) کمک کند هیچگاه لکه ننگ حمایت های دولت و وزارت ارتباطات به باشگاه دوم پایتخت پاک نخواهد شد. تا فرهاد مجیدی سرمربی استقلال دست به افشاگری زد آقایان سریعا مصوبه کمک 20 میلیاردی را امضا کردند تا خود را تبرئه کنند اما حتی در این کمک پوشالی نیز بازهم تبعیض نمایان است و در جایی که سهم تیم رقیب 30 میلیارد و استقلال 20 میلیارد خواهد بود!استقلال همچنان از همراه اول طلبکار است و این کمک ها فقط بخشی از بدهی های این شرکت را کسر می کند لطفا آقایان دنبال فرافکنی نباشند.به گزارشاستقلال نیوز، محمد نوری فر مدیر رسانه ای سابق باشگاه استقلال(تاج)در خصوص مطلبی که در کانال آذری جهرمی در این خصوص منتشر شد اینگونه واکنشن نشان داد:چرا آذری جهرمی به سراغ شفاف سازی رفت؟در شرایطی که قرار است روی پیراهن تیم استقلال در مسابقه امشب تبلیغ «همراه اول» قرار بگیرد و گفته می شود همراه اول از کانالی غیر از آذری جهرمی به کمک تیم استقلال آمده؛ ناگهان امروز صبح وزیر ارتباطات یاد وظایف شهروندی اش افتاده است!آذری جهرمی تا دیروز که قرار نبود همراه اول حامی مالی استقلال باشد و اخبار زیادی درباره کمک ۳۰ میلیارد تومانی این اپراتور به باشگاه پرسپولیس شنیده می شد، دنبال شفاف سازی نبود اما حالا که همراه اول از راهی دیگر به طرف استقلال آمده، یاد اطلاع رسانی دقیق افتاده است!کاش در سامانه دسترسی آزاد به اطلاعات، توصیه های بعد از کنفرانس خبری فرهاد مجیدی در دربی دور برگشت لیگ برتر هم موجود بود! تازه همین وزیر جوان که ارتباط مستقیم و غیرمستقیمی با امور مالی هر دو باشگاه پرطرفدار پایتخت دارد، به غلط کری هم می خواند!خلاصه: آذری جهرمی متوجه کمک ۲۰ میلیارد تومانی همراه اول به استقلال شده و تصمیم گرفته در مقابل خبر کمک ۳۰ میلیارد تومانی به پرسپولیس پاتک خبری بزند، اما یادش رفته که او وزیر است، نه مدیر باشگاه پرسپولیس!

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استقلال نیوز - آذری جهرمی در نقش مدیرعامل و سخنگوی باشگاه پرسپولیس/ وزیر ارتباطات از چه چیزی ترسیده است؟! از منبع استقلال نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×