روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: استقلال نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال نیوز - هفته بیست و هشتم لیگ برتر/ فرهاد مجیدی: دو برابر پاداش برد را برای گل نخوردن در نظر می گیرم؛ از کار کردن با محمد نادری لذت می برم" از منبع استقلال نیوز درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استقلال نیوز - هفته بیست و هشتم لیگ برتر/ فرهاد مجیدی: دو برابر پاداش برد را برای گل نخوردن در نظر می گیرم؛ از کار کردن با محمد نادری لذت می برم

سرمربی تیم فوتبال استقلال(تاج) گفت: از اینکه تیمم در 9 بازی فقط دو گل خورده است بسیار خوشحالم و به این بازیکنان افتخار می کنم و پاداش برد را دو برابر در نظر خواهم گرفت!

سرمربی تیم فوتبال استقلال(تاج) گفت: از اینکه تیمم در 9 بازی فقط دو گل خورده است بسیار خوشحالم و به این بازیکنان افتخار می کنم و پاداش برد را دو برابر در نظر خواهم گرفت!به گزارش استقلال نیوز، فرهاد مجیدی سرمربی تیم فوتبال استقلال(تاج) در نشست خبری پس از بازی با نفت مسجد سلیمان از هفته بیست و هشتم لیگ برتر حضور پیدا کرد و به سوال حبرنگاران پاسخ داد که در ادامه می خوانید:* به تعدادی از بازیکنان استراحت دادمبازی نسبتا خوبی داشتیم، تیم ما چند روز پیش بازی سختی مقابل پرسپولیس داشت و 120 دقیقه بازی کرد به همین دلیل به برخی بازیکنانمان استراحت دادیم اما در کل مستحق برد بودیم. در مورد نیمکت نشینی غفوری همانطور که گفتم خواستم به تعدادی از بازیکنان استراحت بدم * خاقانی جوان آینده داری استخاقانی در بازی با سایپا هم بازی کرده و در بازی های گذشته هم از او استفاده کردیم. او جوان آینده داری است که در بازی های آینده هم از او استفاده خواهیم کرد.* عملکرد موسوی در این بازی عالی بودموسوی خیلی عالی بازی کرد و ما حتی یک توپ هم از پشت مدافعانمان نخوردیم. موسوی حتی در امر هجومی خوب کار کرد و حتی در 6 قدم حریف فرصت گل هم داشت و ما 7-8 بازی است که 3-4-3 بازی و خوب هم این سیستم را اجرا می کنیم.روز به روز بهتر شده ایم و تنها چیزی که من را بیشتر خوشحال می کند گل نخوردن تیم است.* 2 برابر پاداش برد را برای گل نخوردن در نظر می گیرمتیم من در 9 بازی گذشته 8 برد و یک تساوی کسب کرده است، یعنی در 810 دقیقه تنها 2 گل خورده است.ارزش تیم های بزرگ در گل نخوردن مشخص می شود و تیمی که در 9 بازی 2 گل می خورد یعنی این تیم قابل ستایش است. من از بازیکنانم ممنون هستم چون چیزی که می خواستم را کم کم به آن رسیده ام.از اینکه تیمم گل نمی خورد بیشتر خوشحال می شوم. پاداشی هم که برای برد می گذاریم 2 برابر برای گل نخوردن در نظر می گیرم چون معتقدم استقلال نباید به راحتی گل بخورد. فکر نمی کنم تیمی در لیگ این آمار را داشته باشد که در 9 بازی 2 گل بخورد هر چند در آن مسابقه ای که مساوی کردیم گل سالم ما را نادیده گرفتند. حق ما برد بود. در کل از کل تیم راضی هستم و امیدوارم همین روند را دامه بدهند.* از کار کردن با محمد نادری لذت می برمامروز در جلسه هم به بازیکنانم گفتم باید بگویم کار کردن با برخی بازیکنان لذت دارد. نادری به جز مسائل فنی از نظر اخلاقی بسیار با شخصیت است و کیف می کنم که با ما کار می کنم.از نظر فنی هم او در پست غیر تخصصی بازی کرد و حتی یک فرصت هم به حریف نداد و دچار اشتباه نشد.من از او ممنون هستم. امروزز یک ضربه به سر او خورد اما حال عمومی نادری خوب است.اخبار استقلالمطالب مرتبط:هفته بیست و هشتم لیگ برتر/ محمود فکری قربانی جدید فرهاد مجیدی؛ استقلال ما به اینا نمی بازه!

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استقلال نیوز - هفته بیست و هشتم لیگ برتر/ فرهاد مجیدی: دو برابر پاداش برد را برای گل نخوردن در نظر می گیرم؛ از کار کردن با محمد نادری لذت می برم از منبع استقلال نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×