روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: استقلال نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال نیوز - هفته بیست و هشتم لیگ برتر/ مصاحبه استقلالی ها پس از برتری مقابل نفت مسجد سلیمان؛ برای این بازی کم انگیزه نه بلکه خسته بودیم!" از منبع استقلال نیوز درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استقلال نیوز - هفته بیست و هشتم لیگ برتر/ مصاحبه استقلالی ها پس از برتری مقابل نفت مسجد سلیمان؛ برای این بازی کم انگیزه نه بلکه خسته بودیم!

بازیکنان و عوامل تیم استقلال از برتری مقابل نفت مسجد سلیمان همچنان از وضعیت مدیریتی باشگاه استقلال گلایه کردند!

بازیکنان و عوامل تیم استقلال از برتری مقابل نفت مسجد سلیمان همچنان از وضعیت مدیریتی باشگاه استقلال گلایه کردند!به گزارش استقلال نیوز، بازیکنان و عوامل تیم فوتبال استقلال(تاج) پس از برتری 1 بر صفر مقابل نفت مسجد سلیمان از هفته بیست و هفتم لیگ برتر، صحبت هایی را عنوان کردند که در ادامه می خوانید:* مهدی مهدی پورخدا را شکر توانستیم 3 امتیاز را بگیریم. به آنچه که می خواستیم رسیدیم ولی در هفته گذشته متأسفانه مشکلات آنقدر زیاد شد، بچه ها تصمیم گرفتند تمرین نکنند، اما ظاهرا قرار است مشکلات حل شود. تمرین کردیم و امروز هم خدا را شکر توانستیم بازی را ببریم، اما در هفته گذشته مشکلات به حدی رسیده بود که قابل تحمل نبود.قرار است امشب بخشی از مطالبات بازیکنان پرداخت شود که امیدواریم که این اتفاق صورت بگیرد.* صالح مصطفویبازی خوبی صورت گرفت. در کنفرانس قبل از بازی هم گفتم بازی با تیم های پایین جدول واقعاً سنگین است. حریف خیلی خوب بازی کرد و زحمت کشید اما بازیکنان ما خستگی زیادی داشتند.به خاطر بازی 120 دقیقه ای گذشته یکسری تغییرات داشتیم و خدا را شکر که توانستیم از این مسابقه برنده بیرون بیاییم.قرار است اینجا در مورد بازی صحبت کنیم اما پالس مثبتی از سوی مدیریت به وجود آمده است. او بعد از این اتفاقی که برایش رخ داد کمی سرگیجه پیدا کرد اما پزشکان به او رسیدگی کردند و مسئله چندان جدی نیست.این بازی تازه تمام شده اما باید ابتدا بازی حریفان را ببینیم و بعد در موردش تصمیم بگیریم.* آرش رضاونددربی 120 دقیقه طول کشید و هم از نظر بدنی و هم از نظر روانی تأثیر گذاشته بود و بچه ها خسته بودند. همیشه بازی های بعد دربی هم خیلی سخت است ولی خدا را شکر توانستیم برنده باشیم.این خبر که قرار است بخشی از مطالبات واریز شود را به ما داده اند، اما هنوز چک نکرده ایم و باید ببینیم چه می شود. من نمی دانم که پول را ریخته اند یا نه، گوشی همراهم نیست و باید ببینیم واریز شده است یا خیر.* محمد نادریدر خصوص مصدومیتم خدا را شکر بهتر هستم و مشکلی ندارم. ضربه شدیدی نبود و در حال حاضر خوب هستم. اخبار استقلال مطالب مرتبط:هفته بیست و هشتم لیگ برتر/ محمود فکری قربانی جدید فرهاد مجیدی؛ استقلال ما به اینا نمی بازه!

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استقلال نیوز - هفته بیست و هشتم لیگ برتر/ مصاحبه استقلالی ها پس از برتری مقابل نفت مسجد سلیمان؛ برای این بازی کم انگیزه نه بلکه خسته بودیم! از منبع استقلال نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×