روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: استقلال نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال نیوز - اصغر ملکیان در اردوی استقلال/ رئیس هیات مدیره به فکر مدیرعاملی!" از منبع استقلال نیوز درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استقلال نیوز - اصغر ملکیان در اردوی استقلال/ رئیس هیات مدیره به فکر مدیرعاملی!

رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال(تاج) در محل اردوی این تیم حاضر شد.

رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال(تاج) در محل اردوی این تیم حاضر شد.به گزارش استقلال نیوز، پیش از عزیمت تیم فوتبال استقلال به ورزشگاه آزادی برای برگزاری دیدار مقابل نفت مسجد سلیمان، اصغر ملکیان رییس هیات مدیره باشگاه استقلال(تاج) در محل اردوی این تیم حاضر شد و بعد از جلسه با فرهاد مجیدی سرمربی این تیم، دقایقی برای بازیکنان در خصوص مسائل مالی و مطالبات بازیکنان صحبت کرد.او همچنین از تلاش های کادرفنی و بازیکنان در هفته های اخیر تشکر کرد و برای آن ها در ادامه رقابت های لیگ برتر و جام حذفی آرزوی موفقیت کرد.اخبار استقلال مطالب مرتبط:اصغر ملکیان: صبوری و تلاش کادرفنی و بازیکنان جبران می شود؛ هوادار نما به دنبال جوسازی و حاشیه سازی است!

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استقلال نیوز - اصغر ملکیان در اردوی استقلال/ رئیس هیات مدیره به فکر مدیرعاملی! از منبع استقلال نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×