روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: استقلال نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال نیوز - رضا رجبی در گفت و گو با استقلال نیوز: نمی‌توانم به هواداران دروغ بگویم؛ تنها به یک روش می‌توانستیم الهلال را ببریم!" از منبع استقلال نیوز درتاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استقلال نیوز - رضا رجبی در گفت و گو با استقلال نیوز: نمی‌توانم به هواداران دروغ بگویم؛ تنها به یک روش می‌توانستیم الهلال را ببریم!

پیشکسوت باشگاه استقلال(تاج) گفت: استقلال اسیر تجربه و خلاقیت فردی بازیکنان الهلال شد.

پیشکسوت باشگاه استقلال(تاج) گفت: استقلال اسیر تجربه و خلاقیت فردی بازیکنان الهلال شد.رضا رجبی پیشکسوت باشگاه استقلال و تاج در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری استقلال نیوزدر خصوص شکست شب گذشته آبی پوشان مقابل الهلال صحبت هایی کرد که در ادامه می خوانید:*استقلال هم تجربه نداشت، هم خلاقیت فردیمن قبل از بازی گفته بودم که استقلال اسیر تجربه و خلاقیت فردی بازیکنان الهلال خواهد شد. استقلال تجربه تیمی پایینی داشت و خلاقیت هم در بین بازیکنان فعلی فوق العاده کمرنگ بود . * تنها به یک روش می توانستیم الهلال را ببریم!بعضی حرف هایی که می زنم تلخ است اما نمی توانم به هواداران دروغ بگویم.استقلال در حد این بازی نبود و این علل زیادی داشت. من قبل از بازی گفت و گویی زنده در یکی از شبکه های اجتماعی انجام دادم و خیلی دوست داشتم فرهاد مجدی این گفت و گو را ببیند.استقلال از لحاظ روحی شرایط بهتری نسبت به الهلال داشت چون در چند بازی اخیر آنها همیشه مقابل ما به دردسر افتاده بودند.ما تنها به یک روش می توانستیم الهلال را شکست بدهیم و آن روش این بود که ارتباط خط دفاع و هافبک الهلال را قطع می کردیم و اجازه بازی سازی را از آنها می گرفتیم .اما متاسفانه دیشب استقلال خیلی عقب بازی کرد. تیمی که از لحاظ مهره از حریف ضعیف تر است باید بازی حریف را خراب کند و به نوعی باید چک اول را بزند اما فرهاد این راه کار را در نظر نگرفت و ما در زمین خودمان لایه به لایه دفاع می کردیم.* ار دقیقه ۶۰ الهلال از نظر بدنی کم آوردمقابل الهلال کمی هم بدشانس بودیم. مانند سر خوردن مرادمند روی گل اول حریف و یا ضربات ارسلان مطهری و آرمان رمضانی که دروازبان حریف دفع کرد اما به نظر الهلال فوق العاده ضعیف بود. از دقیقه ۶۰ بازیکنان این تیم از نظر بدنی کم آورده و بسیار خسته نشان دادند اما استقلال از نظر بدنی تیم بهتر زمین بود و شاید این اتفاق به دلیل برگزاری اردوی یک هفته ای در دوبی باشد. * دوست داشتم کنار کادرفنی بودمبه هر صورت بازی برد و باخت دارد اما دوست داشتم کنار کادرفنی بودم تا به آنها کمک کنم و مطمئن باشید اگر عضو کنار تیم بودم می توانستم کمک کنم که برنده این بازی باشیم. متاسفانه شرایط به گونه ای نیست که من کنار استقلال باشم و از تیم محبوبم دورم.اخبار اختصاصی استقلال نیوزسایت خبری هواداران استقلال مطالب مرتبط:مرحله یک هشتم ACL2021/ حذف تلخ از آسیا؛ الهلال شانس آورد که خائنین استقلال را نابود کردند

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استقلال نیوز - رضا رجبی در گفت و گو با استقلال نیوز: نمی‌توانم به هواداران دروغ بگویم؛ تنها به یک روش می‌توانستیم الهلال را ببریم! از منبع استقلال نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×