روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: استقلال نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال نیوز - دست خائنین رو شد/ استقلال ۱۴ شهریور تاییدیه واریز پول فروش قایدی را به باشگاه اماراتی داد" از منبع استقلال نیوز درتاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استقلال نیوز - دست خائنین رو شد/ استقلال ۱۴ شهریور تاییدیه واریز پول فروش قایدی را به باشگاه اماراتی داد

مدیران باشگاه استقلال(تاج) با وجود دریافت پول فروش مهدی قایدی عمدا از پرداخت مطالبات بازیکنان تیم در آستانه دیدار با الهلال خودداری کردند.

مدیران باشگاه استقلال(تاج) با وجود دریافت پول فروش مهدی قایدی عمدا از پرداخت مطالبات بازیکنان تیم در آستانه دیدار با الهلال خودداری کردند. به گزارش استقلال نیوز، امرور طرفداری در خبری عجیب نامه ای که توسط باشگاه استقلال(تاج) به باشگاه اماراتی جهت تاییدیه واریز پول فروش قایدی فرستاده شده بود را منتشر کرد تا هواداران این تیم باز هم در شوک خیانتی دیگر فرو بروند!استقلال پول انتقال مهدی قائدی را از 10 روز قبل در اختیار داشته است و مشخص نیست این پول چرا روز قبل از بازی با الهلال به حساب بازیکنان واریز شده است، آن هم نه تمام بازیکنان. برای استقلال بازی مهمتر از بازی با الهلال وجود نداشت، چرا؟ چون این تیم می توانست با شکست حریف خود درآمد قابل توجهی کسب کند و البته یک پله به موفقیت در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا نزدیک تر شود.اما از تهران بازیکنان استقلال به شدت از عدم دریافت مطالبات شان ناراحت بودند و حتی سه نفر از آنها با تیم به امارات نرفتند و از بین آنها رشید مظاهری اقدام به فسخ قرارداد کرد.در ابتدا اینطور به نظر می رسید که مشکلات مالی باعث عدم پرداخت پول به بازیکنان استقلال شده است اما حالا پیگیری خبرنگار طرفداری نشان می دهد که باشگاه استقلال در تاریخ 14 شهریور ماه نامه ای به باشگاه شباب الاهلی زده و تایید کرده است که مبلغ 1.8 میلیون دلار بابت انتفال مهدی قائدی دریافت کرده است.بخشی از این پول قرار است صرف مطالبات استراماچونی شود اما بخشی دیگر که قرار بود در اختیار بازیکنان قرار بگیرد، شب بازی با الهلال به حساب آنها واریز شد و بازیکنان یک هفته در امارات با اعصاب خراب تمرین کردند.عجیب تر اینکه تمام بازیکنان استقلال پول نگرفته اند و بازیکنان تازه وارد این تیم وقتی پیگیر واریزی های خود شدند، به آنها اعلام شده است حداقل باید دو هفته دیگر صبر کنند.شاید مدیران استقلال ادعا کنند این پول باید وارد خزانه دولت می شد و بعد به حساب بازیکنان واریز می شد اما حتی اگر باشگاه این کار را هم کرده باشد، ورود پول به خزانه و خروج آن اینقدر زمان نمی برد.از مدت ها پیش این شائبه به وجود آمده است که مدیران استقلال توان مدیریت یک باشگاه بزرگ را ندارند و حالا این اتفاق یک بار دیگر این را نشان می دهد و حتی شاید با دیدن این نامه عده ای فکر کنند آنها دوست نداشتند استقلال نتیجه بگیرد.ترجمه نامه ارسالی باشگاه استقلال به باشگاه شباب الاهلی به شرح زیر است:تاریخ نامه: 14 شهریور 1400به باشگاه شباب الاهلیموضوع: تایید رسید هزینه انتقالبه این ترتیب و صورت رسمی اعلام می کنیم که باشگاه فوتبال استقلال تمام مبلغ 1 میلیون و 800 هزار دلاری (که شامل مبلغ انتقال مهدی قائدی به باشگاه شما است) را از طریق شخص ثالث، آقای مسعود ج.ج با شماره پاسپورت دیپلماتیک ... در دفتر کنسولی ایران در دبی امارات را دریافت کرده و براین اساس، باشگاه فوتبال استقلال، ادعایی در خصوص این مبلغ انتقال نخواهد داشت.با آرزوی بهترین هاعلی اصغر ملکیانرئیس هیات مدیرهبه گزارش استقلال نیوز، در حالیکه بازیکنان استقلال باید به مصاف الهلال عربستان می رفتند، مدیران باشگاه استقلال با وجود اینکه پول فروش قایدی را از باشگاه اماراتی دریافت کرده بود، از خرید بازیکن جدید و همچنین پرداخت معوقات بازیکنان خودداری کردند تا اینگونه به میلیون ها ایرانی آشکارا خیانت کنند. طرفداریاخبار استقلال مطالب مرتبط:بازهم شوآف تبلیغاتی؛ پول انتقال مهدی قایدی، صرف مطالبات بازیکنان شد!سکوت باشگاه استقلال در قبال شایعات / مهدی قایدی را فروخته اند!

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استقلال نیوز - دست خائنین رو شد/ استقلال ۱۴ شهریور تاییدیه واریز پول فروش قایدی را به باشگاه اماراتی داد از منبع استقلال نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×