روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: استقلال نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال نیوز - بهمن طهماسبی در گفت‌وگو با استقلال‌ نیوز: بردن الهلال با شرایطی که داشتیم دور از انتظار بود؛ مددی و ملکیان به زور به میزشان چسبیده‌اند که چه بشود؟" از منبع استقلال نیوز درتاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استقلال نیوز - بهمن طهماسبی در گفت‌وگو با استقلال‌ نیوز: بردن الهلال با شرایطی که داشتیم دور از انتظار بود؛ مددی و ملکیان به زور به میزشان چسبیده‌اند که چه بشود؟

پیشکسوت باشگاه استقلال(تاج) گفت: به نظر من ملکیان و مددی به جای جمع بندی در خصوص ادامه همکاری با فرهاد مجیدی، جمع بندی کنند، ببینند خودشان بروند بهتر نیست؟

پیشکسوت باشگاه استقلال(تاج) گفت: به نظر من ملکیان و مددی به جای جمع بندی در خصوص ادامه همکاری با فرهاد مجیدی، جمع بندی کنند، ببینند خودشان بروند بهتر نیست؟بهمن طهماسبی پیشکسوت باشگاه استقلال(تاج) در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری استقلال نیوز، در خصوص شکست این تیم مقابل الهلال و صحبت های امروز ملکیان در خصوص جمع بندی درباره ادامه کار با فرهاد مجیدی، صحبت هایی کرد که در ادامه می خوانید:* الهلال هوشمندانه بازی کرد و به پیروزی رسیدقبل از بازی هم می دانستیم که بازی دشواری با الهلال خواهیم داشت و بردن الهلال با شرایطی که داشتیم دور از انتظار بود.در مجموع استقلال بد بازی نکردند و اگر موقعیت هایی که داشتیم گل می شد شاید نتیجه ای دیگر رقم می خورد. الهلال آن تیمی که فکرش را می کردیم نبود اما باهوش بازی کرد و توانست ما را شکست بدهد. اگر تیم کامل بود و بازیکنان جدا شده هم در ترکیب حضور داشتند قطعا نتیجه بهتری می گرفتیم. در کل چند موقعیت خوب داشتیم اما شانس نداشتیم یا هر چه که اسمش را می گذارند.* ملکیان و مددی جمع بندی کنند که خودشان بروندبه نظر من ملکیان و مددی به جای جمع بندی در خصوص ادامه همکاری با فرهاد مجیدی، جمع بندی کنند، ببنید خودشان بروند بهتر نیست؟همه باید بروند. مگر تا به امروز چه کاری کردند؟ چرا می مانند و نمی روند؟ هیچکس این ها را نمی خواهد. نه مدیرعامل را و نه اعضای هیات مدیره را.. ولی به زور به میزشان چسبیده اند که چه بشود؟ واقعا چه کار مثبتی انجام دادند؟ این ها چه کار توانستند بکنند؟ بازیکنان خوب را نگه داشتند؟می گویند تمام بازیکنان لیست مجیدی را جذب کردیم!کدام لیست!؟ لیست اول یا سوم؟اگر می خواهند تصمیم گیری کنند، تصمیم بگیرند هیات مدیره و مدیرعامل همه با هم بروند.اخبار اختصاصی استقلال نیوز مطالب مرتبط:بوی توطئه می آید/ ملکیان: درباره ادامه همکاری با مجیدی تصمیم گیری می کنیم!مرحله یک هشتم ACL2021/ حذف تلخ از آسیا؛ الهلال شانس آورد که خائنین استقلال را نابود کردند

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استقلال نیوز - بهمن طهماسبی در گفت‌وگو با استقلال‌ نیوز: بردن الهلال با شرایطی که داشتیم دور از انتظار بود؛ مددی و ملکیان به زور به میزشان چسبیده‌اند که چه بشود؟ از منبع استقلال نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×